EROĞLU:EĞRİBEL TÜNEL ŞANTİYESİ NİYE TATİL EDİLDİ?

EROĞLU:EĞRİBEL TÜNEL ŞANTİYESİ NİYE TATİL EDİLDİ?

Eroğlu,Şebinkarahisar Belediye eski Başkanı Mehmet Özdemir’den sonra Alucra Belediye eski Başkanlarından Kemal Bıyıkçı’nın da ,İyi Parti’ye geçtiğini açıkladı

İYİ Parti ,Şebinkarahisar’da halk ile buluştu.İyi Parti Giresun İl Başkanı Abdülkadir Eroğlu,ziyaretin oldukça faydalı geçtiğini söyledi

Eroğlu”İyi parti olarak Giresun’umuza ve Giresun halkına hizmet etmek için çalışmalarımız devam ediyor. Sürekli sahada ve halkımızın arasındayız; sorunlarını ve dertlerini paylaşmaya çalışıyoruz. Bu kapsamda Şebinkarahisar ilçemizde kongre sonrası partimiz teşkilat çalışmaları ve şehrimizle ilgili çalışmalar yapılarak, akşam partide ilçe teşkilatımız ve il teşkilatı ile sayın Genel Başkan Yardımcımız sayın Av.Ünzile Yüksel hanımefendi ile çalışmalara katıldık.

Giresun Dereli Şebinkarahisar yolu ve Eğribel tüneli de gezilerek Dereli yolunda çalışmaların başladığına şahit olduk. İnşallah Dereli güzergahının olsun bitirilmesini sevinerek umut etmekteyiz. Ama bizden sonra başlayan Ordu Koyulhisar güney yolu sayısız tünel ile açıldığı halde maalesef halen bizim Eğribel tüneli inşaatı durmuş ve şantiye tatil edilmiştir. Bizimle başlayan Rize Ovit tüneli çift tüplü olarak bitirilmiş ve hizmete açılmıştır. Bu yol Giresun’un yoludur Orta Anadolu’yu Giresun limanına bağlayan 150 senelik yoldur. Bir an evvel bitirilmeli Giresun’un hizmetine sokulmalıdır. Bütün siyasileri ve milletvekillerini Giresun’a sahip çıkmaya çağırıyorum.

Şebinkarahisar, Alucra ve Çamoluk Giresun iline bağlı olarak, Suşehri, Akıncılar, Gölova, Koyulhisar, Şiran Kelkit çayı vadisinde bulunan ilçelerimiz olarak, merkezde Şebinkarahisar bağlı olduğu Giresuna 125 km, Alucra 150 Km ve Çamoluk 185 km mesafededir. Suşehri bağlı olduğu Sivas iline 145 Km, Akıncılar 155 km, Suşehri 180 km ve Gölova ise 190 km mesafededir. Şiran ise Gümüşhane iline 110 km mesafededir. Bütün bu ilçeler Şebinkarahisar il yapıldığı takdirde çok daha verimli devlet hizmeti görülebilecektir.

Giresun’un bilindik isimleri partimize teveccüh göstermektedir. Şehrimizin Alucra Belediye başkanlığı yapmış değerli ağabeyimiz ve saygın büyüğümüz sayın Kemal Bıyıkçı ve bugün ise Şebinkarahisar’da peşpeşe 3 dönem ve Anap, Doğru yol partilerinden Belediye başkanlığı yapan sayın ağabeyimiz Mehmet Özdemir’in partimize üyeliğinin haklı gururunu yaşıyoruz. Partimiz ve şehrimiz tecrübelerinden çok istifade edeceğine inanıyoruz.

Vatandaşlarımızı ve herkesi hemen bugün partimize üye olmaya davet ediyoruz. Partimiz il ve ilçelerimizde üye yapma hizmetini her an yapmaktadır. Türkiye’nin geleceğini ve kurtuluşunu partimizde görmekteyiz.

Gazeteciler cemiyetinin Giresun’da bir ilke imza atarak Giresun’un meselelerinin konuşulduğu mekan olarak hizmet etmeye başlaması da takdire şayan bir davranıştır. İktidar olunca gazeteciler cemiyetine Zeytinlik turistik merkezinde yer tahsis edip, hizmetin daha iyi yapılmasını sağlayacağız.

İyi Parti İl başkanı olarak Giresun ‘un ve Giresun’ lunun ve Giresunsporun yanındayız ve halkımıza hizmet etmeyi kendimize amaç edindik. Giresun’un menfaatine olacak her konuda partizanlık yapmadan hizmet konusunda her türlü olumlu konuları destekliyoruz, olumsuz konularda da uyarılarımızı yaparak çözüm üretmeye çalışıyoruz.”şeklinde konuştu

Sosyal Medyada Paylaşın:

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?