ESPİYE’DE İYİ PARTİ RÜZGARI DEVAM EDİYOR

ESPİYE’DE İYİ PARTİ RÜZGARI DEVAM EDİYOR

Taner Karaman
31 Mart yerel seçimleri öncesi, İyi Parti Espiye ilçe teşkilatı seçim çalışmaları kapsamında düzenlemiş olduğu konferans programına İyi Parti grup başkanvekili Yavuz Ağıralioğlu katıldı.
İyi Parti İl ve İlçe teşkilatlarının katıldığı Konferans’a Espiye’li vatandaşların ilgisi yoğundu.
Saygı duruşu ve İstiklal marşı ile başlayan konferansın selamlama konuşmasını İyi parti Espiye Be-lediye başkan adayı İbrahim Önal gerçekleştirdi. Önal, ‘Değerli Hemşerilerim 31 Mart yerel seçimleri öncesi tüm engelle-melere rağmen düzenlemiş olduğunuz konferansımıza Hoşgeldiniz sefalar getirdiniz. Yaşanabilir Espiye ideali ile çıkmış olduğumuz bu yolda Espiye’mize huzur ve barış getireceğiz. 1 Nisan sabahı bu ilçede dostluk ve kardeşlik kazanacak’ ‘dedi.
İyi Parti Espiye Belediye başkan adayı İbrahim Önal’ın konuşmasının ardından kürsüye İyi Parti İstanbul Milletvekili aynı zamanda Grup başkanvekili Yavuz Ağıralioğlu konuşmasını yapmak üzere kürsüye çıktı.
Ağıralioğlu, Ülkemizin son 10 yılda çekmiş olduğu sıkıntılar ortada. Bizler İyi insanlar olarak bu sıkıntıları gidermek için Bismillah diyerek çıkmış olduğumuz bu ulvi yolda 1 Nisan sabahı elhamdülillah diyerek yolumuza devam etmek istiyoruz. Dış politikadan, Ekonomiye, Tarımdan diğer birçok soruna varana kadar bunları düzeltmek için varız. Ülkemize geren ve kutuplaştıran değil, Birleştiren kucaklayan siyaset anlayışını ve bu düzeni getirmek için varız. Adaleti Ahlak anlayışını birçok alanda oturtmak için varız. 1 Nisan sabahı Espiye’yi ve ülkemizi hep birlikte yöneteceğiz’ ‘dedi.

Sosyal Medyada Paylaşın:

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?