Futbolda can pazarı

Futbolda can pazarı

Bir gün evet bir gün huzur olmaz mı? Biz ne zaman bir oh diyeceğiz. Bir yönetim var. İyisiyle kötüsüyle elini taşın altına koymuşlar. Hata yapmış olabilirler. Çünkü bu ortamı bilen yok.
Ne nasıl alınacak söyleyen yok, tecrübe yok. Tüm olumsuzluklara rağmen yine de maddi olarak onların alacaklarını zamanında vermeye çalışıyorlar. Ben hep söyledim. Bu kadro ile bu kadar diye. Bir kaçı canla başla mücadele ederken bazıları sadece bitse de gitsek sevdasındalar.
Biz önce cesaretimizi kaybetmemeliyiz. Oyunun içinde yer alanlar, öylesine birbirlerine benziyorlar ki, hepsi cin gibi. Gözleri açık lakin sahaya çıkıldı mı biraz farklı görülüyorlar.
Bakıyorum herkes kendine göre haklı da bizim hakkımıza ne olacak? İnanın rakip takım mağlup olacak diye dua eder hale geldik. İyi ki Afyonspor var da biraz rahat nefes alabiliyoruz.
Benim esasında çok anlatacak hikâyem var. Nerden nereye sorusuna en güzel yanıtlar bende. Çünkü bu kulübün yıllardır hizmetindeyim. Bu kulüp için en yakınlarımı bile ezip geçtim. Bazı şeyler ezberlerine alınmış gidiyor. Unutulduğunda arkadan şüphe yapılıyor.
Yani düşünme payın bile olmuyor. Ne deniliyorsa o. Bu kadar itişip kakışılmayı hak etmeyenlere de sitem ediyoruz. Kim haklı kim haksız cevabını bu sezonun sonunda yazacağım.
Şimdi dokunmak, kırmak istemiyorum. Kulüp içindeki olumsuzlukları anlattım. Herkes kendi sevdasında. Ne yapalım demeye geliyor işin ucu ama biliniz ki bizim de söyleyeceklerimiz olacak elbet.
Kimler kalemleri ile bu takımın kötü durumuna seviniyor. Kimler vah demek için sırada bekliyor. Hepsi su yüzüne çıkacak. Onun için şu dört maçlık periyotta tüm olumsuzlukları rağmen susmayı tercih ettim. Dilerim kötü rüya görmeyiz.
Bir galibiyet bizi rahatlatacak, bunu biliyorum lakin bir alabilsek. Esen kalın.

Sosyal Medyada Paylaşın:

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Sponsorlu Bağlantılar