GAFFARO VE KARADERE’DEN BÜYÜK BAŞARI

GAFFARO VE KARADERE’DEN BÜYÜK BAŞARI

Ahmet Ak Gıda Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi (GAFFARO) ve Karadere Tarım Ürünleri Gıda Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi, Türkiye’nin İkinci Büyük 500 Sanayi Kuruluşu sıralamasında yerini aldı.
Türkiye’nin İkinci 500 Büyük Sanayi Kuruluşu sıralaması açıklandı. 2019 yılı araştırmasına göre listeye Giresun’dan iki dev firma girdi. Ahmet Ak Gıda Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi (GAFFARO) listeye 284. sıradan, Karadere Tarım Ürünleri Gıda Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi de 362. sıradan listeye girdi.
Giresun Ticaret Borsası’ndan yapılan açıklamada; “İstanbul Sanayi Odası’nın Türkiye’nin İkinci 500 Büyük Sanayi Kuruluşu 2019 Yılı Araştırmasına göre Üyemiz Ahmet Ak Gıda Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi 284. sıradan, Karadere Tarım Ürünleri Gıda Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi ise 362. sıradan listeye girmiş olup bu listede hak ettiği yeri almışlardır. Ülkemizin, bölgemizin ve İlimizin en önemli geçim kaynağı olan fındığımıza değer katmanın haklı gururunu bizlere yaşatan kıymetli üyelerimiz; Ahmet Ak Gıda ve Karadere Tarım Ürünleri firmalarının kurucuları başta olmak üzere bu değerin bir araya gelmesinde emeği bulunan tüm çalışanlarını tebrik ediyor, bol ve bereketli kazançlarının devamını diliyoruz” ifadelerine yer verildi.

Sosyal Medyada Paylaşın:

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?