Giresun Gündem
“GALİBİYETİ GİRESUN HALKINA ARMAĞAN EDİYORUZ”
Sosyal Medyada Paylaş
17 Ocak 2017
Okunma sayısı: 264

“GALİBİYETİ GİRESUN HALKINA ARMAĞAN EDİYORUZ”

Giresunspor Teknik Direktörü Yücel İldiz, Gaziantep Büyükşehir Belediyespor karşısında çok önemli 3 puan aldıklarını söyledi. İldiz,”Bizim mücadelemiz Belli. Giresunspor’un sezon sonuna kadar hedefin içerisinde olacak ve başarıyı kovalayacak” dedi.

Giresunspor Teknik Direktörü Yücel İldiz,”Bizim mücadelemiz Belli. Giresunspor’un sezon sonuna kadar hedefin içerisinde olacak ve başarıyı kovalayacak” dedi.

İldiz, yaptığı açıklamada, Gaziantep Büyükşehir Belediyespor karşısında çok önemli 3 puan aldıklarını söyledi.

Son haftalardaki başarılı futbol ve sonuç serisini Gaziantep karşısında da devam ettirdiklerini vurgulayan İldiz,”İlk yarının son haftalarında çağdaş futbol oynama ve iyi neticeler alma adına iyi maçlar oynamaya başlamıştık. Son 3 maçın 2’sini kazanmıştık. Devrenin son maçında Denizlispor’a konuk olmuştuk. Orda da iyi oyun oynamıştık. Ancak ilk devrenin ve ikinci devrenin son bölümlerinde bizden beklemeyen panik yapınca, istemediğimiz ve hiç de beklemediğimiz bir mağlubiyet aldık. Bu şekilde devreye girmiştik.

Devre arasında gerçekten çok iyi çalıştık. Oyuncu arkadaşlarımız. Devre arasını en iyi şekilde değerlendirdiğimizi düşünüyorum” diye konuştu.

“Devrenin son maçının skoru iyi değildi ama o oyun temposunu devam ettirmemiz gerekiyordu” diyen İldiz, sözlerini şöyle sürdürdü:

“Bu arada da eksikliklerimizi gidermemiz gerekiyordu. Bütün bunları yaptık. Gaziantep Büyükşehir Belediyespor çok önemli bir rakip. Sezona iddialı girdi. Çok zor bir maçtı.İlk 10 dakika dışında iyi oynadığımızı düşünüyorum. Bu maçta da özellikle 40’ıncı dakikaya kadar müthiş oynadık, golü de bulduk ama son 5 dakika hatalar yapık ve gol yedik. Oyunun ikinci yarısında hemen hemen hiç pozisyon vermedik diye düşünüyorum rakibe, çok iyi mücadele oldu 2’inci golü de bulduk belki başka gollerde ola bilirdi ama kazanmamız gereken bir mücadeleydi, kazanarak başlamak çok önemli oyuncularımın üzerinde bu baskıda vardı biliyorsunuz çünkü bu maç birçok şeyi peşinden getiren bir müsabakaydı. Baktığımızda kazandığımız için taraftarlarımıza kazanarak başladığımız için ve 3 puan hediye ettiğimiz için mutluyuz”

Transfer çalışmalarını da değerlendiren İldiz, yönetimin takviye konusundaki girişimlerini sürdürdüğünü belirtti.

İldiz, takıma son katılan isimlerin henüz tam anlamıyla hazır olmadığına işaret ederek,”3 transferden ikisini bu maçta oynattık. Üçünün de gerçekten eksiklikleri var. Kaliteli oyuncular. Ama üçünün de eksikliklerini gidermeye çalışıyoruz. Mevcut bir kadromuz var. Bu arkadaşlarla başarı için elimizden geleni yapacağız. Takviye için yönetici arkadaşlarımız çalışmalarını sürdürüyor. Giresunspor’un ihtiyacına göre imkanlar ölçüsünde devam edecek. Bizim mücadelemiz Belli. Giresunspor’un sezon sonuna kadar hedefin içerisinde olacak ve başarıyı kovalayacak” dedi.

Bir Yorum Bırak

Tüm Hakları Saklıdır © 2020 Giresun Gündem