‘GAYRETLERİMİZ BABA VE 3 KIZI İÇİN’

‘GAYRETLERİMİZ BABA VE 3 KIZI İÇİN’

Yıllardır hayırseverlerin hayırlarını muhtaçlarla buluşturan Deniz Yıldızı Derneği, bu kez de baba ve 3 kızının umudu olacak.

Espiye ilçesi bir köyünde atadan kalma yaklaşık 150 yıllık evde oldukça zor şartlarda yaşamaya çalışan baba ve kızı için çalışmalarına başlayan dernek yönetimi; bugüne kadar yardımlarla yapılan baba ve kızları için inşaata kaldığı yerden başlayarak; önce yeni evin inşaatının elektrik – su tesisatı,sıva, tavan kaplama, seramik fayans, pvc pencereler, mutfak tezgahı, iç kapılar ve boya ve badanadan sonra da içinin eşyalarını düzenledikten sonra baba ve kızlarını yeni evlerine taşıyacak.

Deniz Yıldızı Derneği Başkanı Emine Acar,  yaklaşık 150 yıllık atadan kalma bir evde yaşamaya çalışan ailemizi kaldığı evden alarak yeni evlerine taşımak istiyoruz. Bunun için kaba inşaatın tamamlanabilmesi için yardımseverlerimizden inşaat ile ilgili konularda yardımlarını bekliyoruz. Yardımcı olmayı takdir eden yardımseverlerimiz bizlere derneğimizin(0 454 214 22 35) nolu telefonundan veya derneğimizin sitesinden bizlere ulaşabilirler. Derneğimiz baba ve 3 kızı için yapılaması planlanan yeni evi ocak ayı gibi bitirmeyi hedefliyor. Yardımlarla yapılan inşaatın bugünlere gelmesinde emeği geçenlere teşekkür ediyorum dedi.

IMG_8633

Sosyal Medyada Paylaşın:

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?