GAZİANTEP’İN AĞLADIĞI GECEDE GİRESUN GÜLDÜ!

GAZİANTEP’İN AĞLADIĞI GECEDE GİRESUN GÜLDÜ!

Türkiye tam 30 yıldır terörle mücadele ediyor.Hemen her gün acıların biri bitmeden bir yenisi ekleniyor.Özellikle son günlerde artan terör olaylarına karşı zorlu sınav veriyor.Bu terör olaylarında isimler PKK,IŞİD,FETÖ olarak değişse de acılar değişmiyor.Çünkü her birinden de gelen acılar Türkiye’yi kasıp kavuruyor.Son olarak Gaziantep’te merkez Şahinbey ilçesinde bir ilkokulun bahçesinde organize edilen kına gecesine canlı bomba saldırı düzenledi.Saldırıda 54 kişi yaşamını yitirdi. Ve bu acılar tazeliğini korurken, Keşap Belediyesi rötarlı konserinin gerçekleşmesi tepkilere yol açtı.

Keşap ilçesinde, Halı Saha Sosyal Tesisi ve Parkın açılışı için düzenlenen Mustafa Ceceli konseri için seslerini yükselten vatandaşlar, Gaziantep ağlarken ve ülke ekonomik buhranda iken 60 bin TL ile sanatçının getirilip halkı eğlendirmesini yorumladı.

Keşap Belediye Başkanı Mehmet Emür ise Türkiye’nin çeşitli yerlerinden şehit haberleri gelirken eğlence konusunda ısrarlı olup, “Bakarız deme lüksümüz yok çünkü biz yaparız. Söz vermiştik. Sahil rekreasyon alanı açılışı için 8 Temmuz’da Mustafa Ceceli Keşap’ta olacaktı. Ancak ülkemizde yaşanan üzücü olaylar nedeniyle ertelemiştik” demesi yeni bir tartışmanın da konusu oldu.

Sosyal Medyada Paylaşın:

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?