Gerisi bakın nasıl gelecek

Gerisi bakın nasıl gelecek

Yeşil beyazlılarda göreve gelen yöneticiler büyük bir ihtimalle kendilerince bir yol haritası yapacaklardır. En önemlisi ise kendilerine ve topluma karşı o bekledikleri sinerjiyi yakalayabilmek.
Bu arada bazı gerçeklere yakın durmalıyız. Bilindiği üzere iyi futbol, iyi oyuncularla oynanır. Her kulüp gibi yeşil beyazlılarda da hedefleri doğrultusunda iyi futbolculara ihtiyaç vardır. Pek tabii, şartlar elverdiğince. Temennim hoca değişikliği de dahil olmak üzere yapılan tercihlerinin futbolumuza kötü yansımaması.
Kulübün geleceğini belirleyecek en kritik noktanın bu olduğunu düşünüyorum. Olayların gerisinde kalmadan doğru hareket etmenin bir beklentisi var. O halde bu süreç içinde yan yana gelebilen üreten bir toplum olmalıyız.
Biz futbolumuzu bir türlü bahtıyla ve kültür projesiyle bir profilden bakarak söz ettiremedik. Ortada kuru kuru temenniler kalıyor. Herkesin bir aklı var. Yönetim bu kulübün geleceği için kararlarla nereye gideceğinin sinyalini verecek.
Yönetime tavsiyem bir an evvel şu gol yollarındaki sorunun giderilmesidir. Çok kolay gol yediğimiz için savunmada olan kötü gidişimizin de çözülmesinden yanayım. Artık zamanla yarışıyoruz. Kulüp Başkanı Ali Bey’in bir an önce futbolcu bazındaki tavrı belli olmalıdır.
Alacağı futbolcuların bu aramaya yakışması gerekir. Yoksa şu boşta bunu alalım demekle daha da kötü bir tablonun içinde olursak bunu vebali de ağır olur. Yönetim çalışıyor. Bırakın biraz onları rahat bırakalım. Bu takımın başarısı için bir şeyler yapmaya başladılar. Devam etsinler.
Bizim en büyük sıkıntımız iki taraftar kitlesinin birleşerek Giresunspor için vereceği hamleler olmalıdır. 12. adam bir takımın ruhunun görselliğidir. O isterse takımına vereceği enerji ile başarıda gelir.
Yineliyorum. Bazı kişiler yıpratma yerine daha bilinçli bir şekilde bu kulübe kucak açsın bakın gerisi nasıl gelecek. Esen kalın.

Sosyal Medyada Paylaşın:

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?