Giresun; ‘Akşener’ dedi

Giresun; ‘Akşener’ dedi

Giresun’dan kurultaya yoğun ilgi oldu..Delegeler Akşener’den yana tavır alırken, çoğunluğun sağlanması büyük heyecana neden oldu.

MHP Tüzük kurultayı dün Ankara’da yapıldı. Kurultaya büyük ilgi olurken, kongrenin açılması için gerekli çoğunluğa ulaşılması salonda büyük memnunluk ve sevinç yarattı.

Kurultaya; Eski Milletvekilleri Murat Özkan ile Orhan Erzurum,Milletvekili aday adayı Ünzile Yüksel,Espiye Belediye eski Başkanı İbrahim Önal,MHP eski milletvekili adayı Mustafa Kıran,davanın simge isimlerinden Murat Kılınç, Ormancı Nurettin Yumak ile çok sayıda partili katıldı…

Bu arada diğer illerden gelen Giresunlular, kurultay için salondaki yerini aldı. MHP Giresun eski milletvekili Orhan Erzurum ile il delegeleri de kurultay için salonda hazır bulundular

 

Erzurum facebook hesabından şu paylaşımı yaptı:

“Giresun üst kurul delegeleri olarak 6.olağanüstü büyük kongredeyiz. Bize bu yetkiyi veren Giresun teşkilatlarının büyük çoğunluğunun isteği doğrultusunda onların iradesini buraya yansıtmaya geldik… Allah dirliğimizi bozmasın, birliğimizi daim eylesin. Ne Mutlu Türküm Diyene…”.

Sosyal Medyada Paylaşın:

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Mobil Sürüme Geç