GİRESUN “BAKANLIK” MÜJDESİNE KİLİTLENDİ

GİRESUN “BAKANLIK” MÜJDESİNE KİLİTLENDİ

AK Parti Giresun Milletvekili Cemal Öztürk’ün muhtemel bir kabine revizyonunda Bakan olacağı yönündeki haberler Giresun’da büyük heyecan yarattı
AK Parti’nin en güçlü olduğu dönemlerde Giresun Belediyesi’ni CHP’ye kaptıran ancak Öztürk’ün sazı eline almasıyla 31 Mart’ta seçimi kazanan AKP’nin ,muhtemel kabinesi ilgili isimler arasında Giresunlu bir siyasetçinin isminin geçmesi dikkat çekiyor..
HALK İSTİYOR
Öztürk’ÜN BU İL İÇİN BİR ŞANS olduğunu anlatan bazı Vatan-daşlar ise”Bu ilde Cemal Öztürk değil de,başka bir vekil olsaydı, seçimi CHP çok rahat alırdı. Cemal Öztürk sazı eline aldı ve Giresun’da çok şey değişti. Öztürk, tüm STÖ’leri tek tek ziyaret edip halkı ikna etti. Uzlaşmacı bir liste yaptırdı”diye konuştular.
“ERDOĞAN,ÖZTÜRK’Ü BAKAN YAPARSA ,YÜZÜ GÜLER”
Öztürk’ün önemli bir bilim insanı olduğunu anlatan bazı Giresunlular ise”Sayın Erdoğan’ın yanında böyle çalışkan,dürüst ve ihale takipçiliği yapmayan siyasiler lazım.Bilim insanları zaten vizyon sahibi olur.Kendisi,Karadeniz ülkelerinin milletvekilleri ile ticareti geliştirme noktasında da çok yaratıcı olabilir.Yeter ki kendisine şans verilsin.Sayın Öztürk,TMO’yu devreye sokarak üreticinin de adeta sesi oldu.Yine 50 yıldır boş duran Giresun Limanı’na ,240 trilyonluk yatırım gelmesinde kilit rol oynadı.Böyle bir siyasetçi bakan olursa, hem ilimiz hem ülkemiz kazanır.Avrupalı siyasiler de böyle mütevazi ve yapıcı oluyor.Sayın Cemal Öztürk her yönüyle bakanlığı hak ediyor”diye konuştular.

Sosyal Medyada Paylaşın:

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?