GİRESUN BELEDİYESİ TAMGAZ

GİRESUN BELEDİYESİ TAMGAZ

Giresun Belediyesi, şehrin dört bir yanında taş duvar, parke yol ve kaldırım yapımı çalışmalarını ara vermeden sürdürüyor.

Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri tarafından sokak ve caddeler kilitli parkeyle modernize edilirken, yayalar için de kaldırım yapılarak hizmete sunuluyor. Bazı noktalarda da taş duvar imalatı ve perde duvar dolgu çalışması sürüyor.

Bu kapsamda; Teyyaredüzü Mahallesi Aydınlar Sokak ve Erikliman Mahallesi Devret Caddesi’nde kaldırım ve parke yenileme, Teyyaredüzü Mahallesi Aslan Sokak ve Ünsal Sokak’ta ise perde duvar çalışması gerçekleştiriliyor.

Hava şartlarının normalleşmesiyle birlikte çalışmaların hız kazandığını kaydeden Belediye Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri, “Her noktada çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Deforme olmuş yollarda da onarım ve yenileme çalışması yapan ekiplerimiz sürekli sahada görevini yürütüyor. Vatandaşlarımızın yol sıkıntısı çekmemesi, bozuk yollarda sorun yaşamaması için Fen işleri ekiplerimizle her daim sahadayız. Şehrimizde ihtiyaçlar dahilinde her mahallemizde çalışmalarımızı sürdüreceğiz.” ifadelerini kullandı.

Sosyal Medyada Paylaşın:

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?