Giresun Belediyesi’nden Sıra Dışı Bayram Kutlaması

Giresun Belediyesi’nden Sıra Dışı Bayram Kutlaması

Giresun Belediyesi Ramazan Bayramını sıra dışı bir programla, Atatürk Meydanında kutladı.

Belediye Başkanı Kerim Aksu, makam odaları ve kapalı ortamlarda değil, halkın içinde meydanda bir kutlama hazırladıklarını belirterek; “İlk kez böyle bir bayram kutlaması hazırladık. Nerede o eski bayramlar demeden, bayramı çocuklarımızla, ailelerle beraber coşku içinde kutluyoruz” dedi.

Ramazan Bayramının ikinci günü Giresun Atatürk Meydanında eşi Müge Aksu, Partisinin İl Başkanı Necati Tığlı ve Merkez İlçe Başkanı Hakan Türker ile beraber halkın bayramını kutlayan Başkan Kerim Aksu, bu bayramın aynı zamanda şeker bayramı olduğuna vurgu yaparak şöyle konuştu; “Çocuklarımızı mutlu etmek, bayram sevincini paylaşmak, kucaklaşmak için böyle bir program hazırladık. Hep derler ya nerede o eski bayramlar. Biz kapalı makam odalarında değil, herkesin çocuğuyla, eşiyle, dostuyla katılabileceği bayram kutluyoruz. Burada çocuklarımız mutlu olunca bizlerde mutlu oluyoruz. Tekrar tüm halkımızın, çocuklarımız bayramını kutluyorum. Bu gün bizleri yanlız bırakmayan Giresun halkına, misafirlerimize teşekkür ediyorum.”

Atatürk Meydanı’nda hazırlanan Ramazan Bayramı kutlama etikliğinde Başkan Kerim Aksu katılımcıların tek tek bayramını kutladı. Belediye Konservatuarı halk oyunları gösterileri, konser, palyaço gösterileri, yüz boyama etkinliği ve kurulan oyun parklarında çocuklar doyasıya eğlendi.

Bayram kutlama programına, il başkanı, ilçe başkanları, belediye meclis üyeleri, belediye ve il genel meclisi üyeleri, belediye başkan yardımcıları, önceki dönem milletvekilleri, belediye başkanları, belediye birim müdürleri, gençlik kolları, kadın kolları, yöneticiler, sivil toplum örgütü temsilcileri ve vatandaşlar katıldı.

 

Sosyal Medyada Paylaşın:

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?