GİRESUN İLİNİN ÖNEMLİ

GİRESUN İLİNİN ÖNEMLİ

… DEĞERİ GÜNDEM

Giresun İlinin önemli tarafsız basın değerlerinden olan gündem gazetesine Trabzon’dan öğrenci arkadaşlarla ve Giresun üniversitesi akademisyeni aynı zamanda bizlerin gelecek umudu olan çok kıymetli değerli abimiz ve büyüğümüz Sn. Yrd. Doç. Dr. Osman SİRKECİ hocamız ile birlikte yıllardır doğru, dürüst ve yenilikçi ilkeler doğrultusunda Giresun’ a hizmet veren gündem gazetesine ziyaret gerçekleştirdik.

Ziyaretimizde bizleri ağırlayan Gündem gazetesi koordinatörü Sn. Mustafa CİCİ beyefendi ile 40 yıl değerinde  ama bir ömür’ e yansıyacak hoş bir hasbihal gerçekleştirdik.

Ziyaretimiz kapsamında Karedeniz bölgesi ile ilgili yapılan çalışmalardan bahsederken aynı zamanda gelecekte yapılacaklarında hem Giresun için ve hem bölge için yararlarından bahsedildi. Osman hocamızın yenilikçi ve girişimci eğitim öğretim anlayışı çerçevesinde daha interaktif bir harmoni ile birlikte gelecek vadeden çalışmalara devam edileceğinden bahsedildi.

Universal Ekol kapsamında yapılan çalışmalarımızın insanlık yararına ve ilim-bilim alanında bildiriler ile desteklenmektedir. Osman hocamızın sırtımızda hissettiğimiz desteği ile bu başarıların mimarı olmaya devam edilecektir.

Bu bağlamda Giresun ilinin vazgeçilmez sesi olan GÜNDEM Gazetesi’nde düşüncelerime önem veren ve bu fırsatı bana sunan başta basın camiasının önemli ismi Mustafa beyefendiye ve bizi bu tür insanlığa yarar sağlayan kişilerle bağ kurmamıza önderlik eden çok değerli Osman hocam’ a en değerli şükranlarımızı sunmak isteriz.

Sosyal Medyada Paylaşın:

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?