GİRESUN ÜVEY EVLAT

GİRESUN ÜVEY EVLAT

Ne yaz ık ki Furbol Federasyonunun açıkladığı listede yine yer alamadık. Genç kardeşlerimizden Sedat Yavanoğlu, Mustafa Zıvalı, Ertuğrul Yılmaz ve diğer isimler ağızları ile kuş tutsalarda bu işin olmayacağını artık anladılar. Bu durumu gören diğer hakemlerde ” Zaten ne yaparsak yapalım olmayacak, Onun için kendimizi parçalamaya gerek yok” diyecekler. Yazık. Giresun hakemliğine sahip çıkan yok.
Üst klasmanda 47 hakem
Türkiye Futbol Federasyonu (TFF) Merkez Hakem Kurulu tarafından 2020-2021 sezonu için belirlenen üst klasman hakem listesinde 47 isim yer alıyor.
Yeni sezonda üst klasmanda görev yapacak hakemler şunlar:
Caner Ak, Zorbay Küçük, Ali Palabıyık, Burak Pakkan, Erkan Özdamar, Kadir Sağlam, Serkan Tokat, Yaşar Kemal Uğurlu, Burak Şeker, Murat Erdoğan, Mustafa Öğretmenoğlu, Sarper Barış Saka, Bahattin Şimşek, Arda Kardeşler, Cihan Aydın, Ali Şansalan, Ümit Öztürk, Özgür Yankaya, Suat Arslanboğa, Turgut Doman, Abdullah Buğra Taşkınsoy, Cüneyt Çakır, Çağdaş Altay, Emre Malok, Fırat Aydınus, Hüseyin Göçek, Mert Güzenge, Mete Kalkavan, Mustafa Kürşad Filiz, Onur Özütoprak, Tugay Kaan Numanoğlu, Volkan Bayarslan, Alper Ulusoy, Direnç Tonusluoğlu, Emre Kargın, Hakan Ceylan, Halil Umut Meler, Halis Özkahya, Kutluhan Bilgiç, Yiğit Arslan, Abdulkadir Bitigen, Alper Çetin, Koray Gençerler, Atilla Karaoğlan, Bülent Birincioğlu, Ramazan Keleş, Yasin Kol.
En çok hakem İstanbul’dan
Yeni sezonda üst klasman hakemleri listesinde en çok İstanbul’dan isim yer aldı.
Toplam 16 ilden hakemlerin bulunduğu listeye, İstanbul’dan 12, İzmir’den 8, başkent Ankara’dan ise 6 isim girdi.
Antalya’dan 4, Trabzon’dan 3, Adana, Bursa ve Eskişehir’den ikişer hakemin yer aldığı listede, Aydın, Çanakkale, Denizli, Edirne, Kayseri, Kocaeli, Manisa ve Sakarya’dan da birer hakem bulunuyor.
FIFA kokartlı hakemler
Üst klasmanda yeni sezonda görev yapacak hakemlerden 7’si FIFA kokartı sahibi.
Türkiye’nin en kariyerli hakemi Cüneyt Çakır’ın yanı sıra, Halis Özkahya, Ali Palabıyık, Hüseyin Göçek, Mete Kalkavan, Halil Umut Meler ve Arda Kardeşler FIFA kokartlı hakemler olarak maç yönetecek.

Sosyal Medyada Paylaşın:

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Sponsorlu Bağlantılar