Giresun Valisi Duroğlu’na Çıkarma Yaptı

Giresun Valisi Duroğlu’na Çıkarma Yaptı

Giresun Valisi Harun Sarıfakıoğulları ve beraberindeki heyetin halk günü toplantılarının bu haftaki durağı Duroğlu oldu.

Belde halkı,Vali bey’i çiçeklerle ve muhteşem bir kalabalıkla karşılayarak sevgi gösterisinde bulundu. Gerçekleşen toplantıda vatandaşlar sorunlarını ve sıkıntılarını paylaşarak vali bey ve idari amirlere yardım taleplerini ilettiler. Toplantının sonunda Sarıfakıoğulları yaptığı kısa konuşmanın ardından. Bugüne kadar en kalabalık toplantısını Duroğlunda yaptığını belirterek, Yoğun ilgiden dolayı duyduğu memnuniyeti dile getirdi.

Toplantı çıkışında Duroğlu Belediye Başkanı Murat KILIÇASLAN ile bir süre belde merkezini yaya olarak dolaşan Vali bey, Duroğlu Belediyesini ziyaret etti. Sarıfakıoğulları, Duroğluna yapılan ve halihazır da yapılacak projeler hakkında Başkan Kılıçaslan ile bir süre istişarede bulunduktan sonra çıkışta belediye binası önünde hep birlikte hatıra fotoğrafı çekildi.

Ziyaretin ardından açıklamada bulunan Duroğlu Belediye Başkanı Murat Kılıçaslan şunları söyledi: “Cumhuriyet tarihimiz boyunca ilk kez bir Valimiz beldemize gelerek toplantı düzenleyip halkımızın sorunlarına ortak oldular. Vatandaşlarımız akın akın düzenlenen toplantıya iştirak ettiler ve sorunlarını dertlerini paylaşarak çözüm noktasında Sayın Valimiz önderliğinde gelen daire Amirlerimiz ve Müdürlerimizden yardım aldılar. Bir kez daha Devletimizin ne kadar büyük ve halk odaklı hizmet odaklı çalıştığını bugün burada vatandaşımıza hissettirmiş olduk. Toplantı sonunda Sayın Valim ve beraberindeki heyet Belediyemizi ziyaret ettiler samimi, güzel bir sohbet ve istişarelerde bulunduk. İnşallah kısmet olursa en kısa sürede Duroğlumuzu tekrar ziyaret etmelerini arzu ediyorum. Ayrıca şahsım ve beldem adına gerçekleşen bu güzel toplantı için, Sayın Valim Harun Sarıfakıoğullarına ve beraberinde teşrif eden daire amirleri ve müdürlerimize teşekkürlerimi sunarım.’

Sosyal Medyada Paylaşın:

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?