Giresun’a gelince mi tüm kapılar kapalı

Giresun’a gelince mi tüm kapılar kapalı

Ordu ve Trabzon nüfus sorununu çözerek Büyükşehir oldu ama aynı yöntemle Nüfus sorununu çözen Duroğlu’na gelince herkes bahane bulmaya çalışıyor.Bu ilde son 30 yılda kaç yeni ilçe kuruldu,diğer illerde kaç tane?.Duroğlu 11 bin 447 kişiye ulaştı ise ilimiz lobisi devreye girip Duroğlu’na artık kaymakam getirmelidir

?

Açıklanan nüfus sayım sonuçlarında 11.447 kişiye ulaşan Duroğlu Beldesi artık ilçe olmaya bir adım daha yaklaştı. Bu konuda beldede yaşayan vatandaşlar ile uzun zamandan bu yana mücadele veren Belediye Başkanı Murat KILIÇASLAN yakın zamanda açıklanan nüfus sayım sonuçları ile çalışmalarına ara vermeden devam ediyor.

Her fırsatta Duroğlu’nun ilçe olmasını istediğini ve bunu da hak ettiğine inandığını söyleyen Başkan KILIÇASLAN, Beldede yaşayan vatandaşların desteği ile il dışındaki siyasi temaslarını da sürdürüyor.

Belediye Encümen Üyeleri, Mahalle Muhtarları, Din Görevlileri, Okul Müdürleri, Esnaf ve Beldemizin önde gelen isimleri ile Duroğlu Belediye konferans salonunda bir araya gelen Başkan KILIÇASLAN Beldenin kanaat önderlerinden yine tam destek aldı.

Sosyal Medyada Paylaşın:

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?