Giresun’da Erbakan Rüzgârı

Giresun’da Erbakan Rüzgârı

60 ilde örgütlenme çalışmalarını tamamlayan Erbakan Vakfı’nın Genel Başkanı Doktor Fatih Erbakan, Uydu Kanalı Kanal 28 TV’de önemli açıklamalarda bulundu.

Erbakan Vakfı Genel Başkanı doktor Fatih Erbakan, Giresun’da konferans verdi.

Daha sonra Kanal 28 TV’de canlı yayına çıkan ve gazeteci Mustafa Cici2nin sorularını yanıtlayan Erbakan, BOP’ta gelinen noktanın, ülke için ciddi tehditler oluşturduğunu öne sürdü.

28 Şubat ve 15 Temmuz darbe girişimlerinin, BOP ile bağlantılı olduğunu öne süren Fatih Erbakan, “Merhum Erbakan’ın başbakanlığı döneminde atılan pozitif adımlar, 28 Şubat darbesi ile durdurulmasaydı, bugün çok farklı bir Türkiye olurdu. İslam ülkeleri, kesinlikle bu halde olmazlardı.Irak,Suriye ve Libya’nın bu şekilde parçalanması için ,Erbakan liderliğindeki iktidarın devrilmesini planladılar.” dedi.

Erbakan, vakıf olarak 60 ilde örgütlendiklerini belirterek; ”Babam merhum Erbakan için Trabzon’un önemi büyüktür. Uzun yıllar Trabzon’da kaldı. Giresun, Ordu ve samsun ‘a büyük ilgi ve alakası vardı. Bizim Giresun ‘da yaptığımız konferans son derece güzel geçti. Halkın alakası için teşekkür ediyorum” dedi.

Erbakan ayrıca gençlik ve kadın kollarının da ciddi bir çalışma içinde olduklarını ve 50’nin üzerinde ilde örgütlenme çalışmalarının tamamlandığını dile getirdi.

GÜNDOĞDU YÜRÜTÜYOR

Öte yandan Vakfın Giresun şube Başkanlığını, İlimizin önemli değerlerinden Ali Gündoğdu yürütüyor.

Sosyal Medyada Paylaşın:

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?