GİRESUNLU SİYASİLER,GİRESUNLU REKTÖRE KARŞI MI? 

GİRESUNLU SİYASİLER,GİRESUNLU REKTÖRE KARŞI MI? 

Rektör aleyhinde bazı kukla gazetecilere yazı yazdırıldığını ve bu yüzden siyasetçi ve bu gazetecilere güven kalmadığını belirten Şengün” Sayın Aygün Attar, kendini istemeyenlerden daha iyi Giresun’lu. Her ilçeye Fakülte ve Yüksek Okul açmış. Daha ne yapmasını istiyorsunuz. Beyefendiler rant elde edememişler.”dedi.

Ak Parti Giresun milletvekili aday adayı Halil İbrahim Şengün,Giresun’da siyaset yapan kişilerin Giresunlu bir rektör adayı ortaya çıkarmamalarının manidar olduğunu belirterek”Oyu Giresunlu’dan istiyorlar ama Rektörü dışarıdan getirmek istiyorlar”dedi.

ATTAR’A DESTEK

Mevcut Rektörden sonuna kadar memnun olduklarını anlatan Şengün”Giresun Üniversitesinde Rektörlük seçimi var. Birileri mevcut Rektörü menfaati çatıştığı için istemiyormuş. Giresun’lu bir Rektör adayı da ortaya çıkarmıyorlar. Bir gün bile Rektör’e yardımcı olmamışlar. Rektör elinden geldiği kadar Giresun’a hizmet ediyor… içimizden biri olmuş. Rektör, kendini istemeyenlerden daha iyi Giresun’lu. Her ilçeye Fakülte ve Yüksek Okul açmış. Daha ne yapmasını istiyorsunuz. Beyefendiler rant elde edememişler. Giresun’lu biri Rektör yapılmayacak ise mevcut Rektör bizim için yeterlidir. Başka birisinin Rektör yapılmasına biz karşıyız. Bizim Rektörümüz bize yeter. Biz birileri menfaat elde edemedi diye Rektörümüzün değiştirilmesinden yana değiliz. Kukla gazetecilere de yazı yazdırıp kendinizi rezil etmeyin. Rektöre karşı çıkanlar kendileri Giresun için yük haline gelmişlerdir, çekilip onlar gitsinler. “dedi.

REKTÖR1 (6)

Sosyal Medyada Paylaşın:

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?