GİRESUNSPOR DOSTU İNSANLAR ARANIYOR

GİRESUNSPOR DOSTU İNSANLAR ARANIYOR

Cumartesi günü Süper Lig ekiplerinden Çaykur Rizespor ile Rize`de hazırlık maçına çıkan ve sahadan 1- 1`lik beraberlikle ayrılan Yeşil-beyazlılar o karşılaşmanın bitiminde futbolculara bir gün izin verilmişti. Pazar gününü istirahat ederek geçiren Çotanaklar, Pazartesi günü saat 16.30’da yaptığı antrenmanla hazırlıklarına kaldığı yerden başladı.
Giresunspor Teknik patronu Hakan Keleş, Rize karşısında eksik yanlarını gördüklerini, ligde basit hatalar yapmamaları gerektiğini söyledi.
Keleş, Milli maç sonrasında lige dönüş yapacaklarını, bununda 3 puanla olmasını arzu ettiklerini belirtti.
DEPLASMAN GİDERLERİ
Basın Sözcüsü Ferhat Karademir, her alanda giderlere destek olacak Giresunspor dostu insanlara ihtiyaç duyduklarını dile getirdi.
Karademir; “Bilindiği gibi, Giresunspor için hem sahada hem saha dışında birçok alanda başarı için mücadele ediyoruz. Bu mücadelenin en büyüklerinden birisi de ekonomik alanda yürütülüyor. Büyük bir zorlukla tahtamızı açacak ekonomiyi oluşturduk ve transferlerimizi gerçekleştirip takımımızı sahaya sürdük. Şimdi bu mücadelenin başka bir aşamasındayız. Her alanda giderlerimize destek olacak Giresunspor Dostu insanlara ihtiyaç duyuyoruz. Tüm giderlerimizde olduğu gibi deplasman giderlerimizin de kulübü zora sokmadan ve borçlandırmadan giderilmesini önemsiyoruz. Bu nedenle, Ankara deplasmanımızın sponsorluğunu üstlenerek bizi önemli bir destek sağlayan Milletvekilimiz Sayın Kadir Aydın’a çok teşekkür ederiz. Kulübümüz ve taraftarımız bu iyilikleri asla unutmayacak” şeklinde konuştu
LOCA KİRALANMASI DEVAM EDİYOR
Yapımı tamamlanan Çotanak Spor Kompleksi’ndeki loca kiralama işlemine devam ediliyor.
Yeşil-beyazlı kulüp her birini sezonluk 100 bin TL karşılığında kiraladığı locaların on sekizincisini Doğankent Belediye Başkanı Rüşan Özden ‘e, on dokuzuncusunu Güce Belediye Başkanı Aytekin Boduroğlu’na kiraladı.
Kulüpten yapılan açıklamada şu ifadelere yer verildi: “Çotanak Spor Kompleksi Locaları sahiplerini buluyor. Takımına gönül veren ve bunu 18 numaralı locayı sezonluk kiralayarak gösteren Doğankent Belediye Başkanı Rüşan Özden’e ve 19 numaralı locayı kiralayan Güce Belediye Başkanı Aytekin Boduroğlu’na teşekkür ederiz.”

Sosyal Medyada Paylaşın:

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?