Giresunspor, Kurban kesti

Giresunspor, Kurban kesti

 

 

Giresunspor’da yönetim, Sivasspor maçı öncesi gelecek haftalarda daha iyi ve başarılı sonuçlar alınması için kurban kesti.

Tesislerdeki kurban kesimine başkan Mustafa Bozbağ ile yöneticiler, teknil heyet ve oyuncular katıldı.

Giresun Müftüsü Muhittin Oral, kurban kesiminin ardından dua gerçekleştirdi.

Öte yandan Giresunspor Başkanı Mustafa Bozbağ, yaptığı açıklamada, Sivasspor maçını kazanmak için çabalayacaklarını söyledi.

Bozbağ,”Futbolun içinde olan şeyler bunlar ben kimini şansızlığa bağlıyorum Elazğıspor maçının ikinci yarısı, Adana Demirspor maçının ikinci yarısı ve Bandırmaspor maçı hariç diğer maçların hepsinde ya hakem hataları ya da şansızlıktan istediğimiz sonuçları alamadık. Artık ligin son dört haftası ilk yarıyla ilgili, geçen sene 17 maç üzerinden değerlendiriliyordu ilk yarı bu sene 16 maç üzerinden değerlendirilecek. Geçen sene 26 puanla kapattık bu sene 15 puandayız geride dört maçımız var. 20 puanın üzerinde 22-23 puanla kapatabilirsek bence iyi bir puanla kapatacağız” dedi.

“Her zaman söylüyoruz hedefimiz bu memleketin 40 senelik hayalini gerçekleştirmek ve bun gerçekleştirirken de bu ligde kalıcı olmak” diyen Bozbağ, sözlerini şöyle sürdürdü:

“Her ikisini bir yürütmeniz gerekiyor, birini yakalayayım derken diğer yaptığınız her şeyi kaybetmek çok saçma geliyor aynı disiplinle devam edeceğiz. Sivasspor maçında üç puan hedefliyoruz taraftarımızla beraber üç puanı alırız inşallah. Giresunspor yönetimi oyuncuları transfer eder teknik heyetin eline teslim eder bizdeki sistem budur. Futbolcu kaderini kendi belirler, bu memlekete ne kadar sahip çıkmışsa, bu formayı ne kadar terletiyorsa mücadele ediyorsa bizim başımızın üzerinde yeri var. Etmeyenlerle ilgili hocanın raporu doğrultusunda yönetimin görüşleri doğrultusunda bunu temsil edemeyen, bizle kanı uyuşmayan arkadaşlarla mutlaka yolumuzu ayırırız.  Başarıya ulaşmamız için kan değişikli gerekiyorsa hiç çekinmeden yapacağımızı hepiniz biliyorsunuz. Transfer dönemi demek beklenti demek, herkes için yenilenme demek, heyecan demek, bunların olacağından şüpheniz olmasın”

Sosyal Medyada Paylaşın:

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?