GİRESUNSPORDA ASIL GÖREV ŞİMDİ YÖNETİM KURULUNA DÜŞÜYOR

                 GİRESUNSPORDA ASIL GÖREV ŞİMDİ YÖNETİM KURULUNA DÜŞÜYOR

Gerçekçi olalım doğru söyleyelim doğru yazalım.Sezon başlamadan önce Giresunspor elindeki bu kadroyla öbür takımlara istinaden ilk devreyi liderin arkasından 2 puan farkla bitirecek diyen olsaydı bırakın kimse inanmayı onu söyleyenle Giresun deyimiyle kafayı bozmuş derdiler.Az kalsın son iki maçında galibiyetle ayrılsaydı ilk devreyi lider bitirecekti. Giresunspor.

Kim ne derse desin Giresunspor tarihinin en anlamlı en büyük başarısını yakalamıştır.Bu sezon ilk devreyi 2 puan farkla liderin arkasında tamamlamış Türk futbol tarihine ayrı bir renk katmıştır beklenmedik bu başarısıyla.Bu başarıyı sağlayan başta futbolcu kardeşlerime ve Türkiye liglerinin en idealist Teknik Direktör Erkan SÖZERİ’ye muhteşem Giresunspor taraftarına Giresunspor yönetim kuruluna emeği geçen tüm Giresunspor’a el tutan değerli şahsiyetlere Giresun halkı adına sonsuz saygı ve sevgilerimi sunuyorum.

Ne dersek diyelim isteyen istediği yorumu yapabilir. Ama bu başarıya şapka çıkarmak lazım.Bu başarı hep birlikte kabullenelim.Kabullendikte.Bu saatten sonra Giresunspor adına geriye dönmek bakmak yok.Bu fırsatı bu futbol kadrosuyla bir daha Türkiye’deki hiçbir futbol takımı yakalayamaz.Yepyeni bir takım kuralım.20 milyar harcayalım.Bir daha böyle fırsatı yakalayamayız.Onun için geriye dönmeyelim.

İşte şimdi en büyük görev Giresunspor yönetim kuruluna düşüyor.B urada emeği geçen tüm futbolcuların ayaklarına ve yüreklerine sağlık.

Erkan SÖZERİ’ye bir kat daha gönülden teşekkür ediyorum.Bence futboldan yok dan var etmek buna denir.Bence Türkiye’de bütün futbol takımlarına ibret alınacak derslerde anlatılacak büyük bir başarı öyküsüdür.Yaptıkları ve yapacakları.Sözü uzatmak istemiyorum.Şimdi bu şartlarda ikinci devreyi aynı başarıyla tamamlayabiliriz.Ama futbolda bir gerçek var.Bu dar kadroyla son 17 maçı aynı başarıyla tamamlamayabiliriz.Onun için Giresunsporumuza 5 tane yere sağlam basacak futbolcu alırsak ben de herkes gibi futboldan anlayanlarla beraber bu takım ikinci defa futbol tarihinde süper lige çıkacaktır.İnanmış bir futbolcu topluluğu idealist teknik direktör Erkan SÖZERİ ve Türkiye’nin ilk beşine girmiş büyük Giresunspor taraftarı ve yeni yapılan transferlerle neden Giresunsporumuz şampiyon olmasın.Tekrar söylüyorum elimize böyle fırsat geçmez büyük paralar harcasak dahi.Ama inanıyorum güveniyorum.Giresunspor’u başkanı Mustafa Bozbağ ve yönetim kurulu rahmetli Hasan GÜREL ve arkadaşları gibi futbol tarihine geçeceklerdir.H er şey tamam işin en zor yanı ilk devre bitimiyle şimdi Giresunspor her şeyiyle yeni transferleriyle bu başarıyı inanın yakalayıp  şampiyon olacaktır.

Sizler Giresunspor’un başına geldiğinizden bu yana hep Giresunspor’un borcunu vermekle geçti. Hiç kimse size bu saatten sonra niye bu transferleri yaptı diyemez. Deme hakları da yoktur. Yapılanlar Giresunspor’un ihtiyacındandır. Büyük düşünürsek büyük başarı zaten kendiliğinden gelecektir el birliğiyle.

Tabi ki benim yazmam söylemem çokta kolay değil. Ama sizin vicdanınız ve görev azminiz benimle aynı düşünceyi paylaşır. Bu tarihi fırsatı el ele gönül gönüle verirsek Türk futbol tarihine tekrar söylüyorum ve yazıyorum altın harflerle geçeceğiz. Giresun halkının duaları hep sizin arkanızdadır.Belki Türkiye’nin en fakir iliyiz ekonomik yönden ama Futbola ve spora gönül vermiş bir halkın bu mutluluğunu siz Giresunspor yönetim kurulu ve başkanından bekliyoruz.

Bu yetki sizin elinizde ister yapar ister yapmazsınız. Benden size Giresun halkının dilek temennilerini sunuyorum. Tarihi bu fırsatı bir kez daha önünüze koyun düşünün. Ben de Giresun halkı gibi süper lige 17 maç kaldı.Neden şampiyon olmayalım diyorum.

Siz elinizden geleni yapın takdiri bizleri yaradan yüce Allah’ımız yardımıyla bu işin altından kalkacağız.

Çünkü Giresunspor’un  temellinde haram yoktur. Giresunspor sevgisi ve saygısı vardır.

Takdir sizin çünkü siz Giresun halkından ve taraftarından daha çok sıkıntı çekiyorsunuz.

Siz Giresunspor yönetim kurulu ve başkanı sizin vicdanınız bizlerden daha çok duyarlıdır.

Bu yazıyı lütfen okuyan okumayana bütün iletilerle paylaşı versin.

Alacağınız her türlü karara da saygı duyuyorum. Bu zor ekonomik şartlarda tüm Giresun halkına yeni yılını huzur sağlık ve mutluluk içinde geçirmesi yüce Allah’tan dualarımla istiyorum.

Sosyal Medyada Paylaşın:

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?