“GİRESUNSPOR’UN ŞAMPİYONLUĞA ULAŞACAĞINA İNANIYORUM”

“GİRESUNSPOR’UN ŞAMPİYONLUĞA ULAŞACAĞINA İNANIYORUM”

Giresunspor’un şehrimizin marka değeri olduğunu belirten Öztürk, ”Yeni sezon inşallah hayırlı olur. Giresunspor şehrimizin marka değeridir. Kulübümüz sadece Giresun’da yaşayanların değil, tüm hemşerilerimizin yakından takip ettiği yeşil beyazlı gururumuz. İnşallah şampiyonluk ipini göğüsleriz. İngilizler’in bir sözü vardır, “futbol sadece futbol değildir” derler. Futbol bir tanıtım aracıdır, ekonomik değerdir. Bizim en büyük marka değerimiz de Giresunspor’dur. Kulübümüze bugüne kadar gereken desteği verdik ve bundan sonra da vermeye devam edeceğiz. Maddi ve manevi olarak her zaman takımımızın yanında olmak boynumuzun borcudur. Nasıl destek olabiliriz diye başkanımızla sürekli irtibat halindeyiz.
Yeni stadyumumuz yapılıyor. Bu sayede daha fazla seyirci daha konforlu bir ortam olacak. Sporcularımız da hem tesis bakımından hem de destek bakımından daha iyi olacak. Giresunspor’u hep birlikte olması gereken yere getireceğiz inşallah. Sizler de taşın altına elinizi değil, gövdenizi koymuşsunuz yiğitlik yapmışsınız. Allah sizden razı olsun. Bu bir heves gönül işi, gönül işi. Sevmeden olmuyor tabi. Mesainizden, paranızdan veriyorsunuz. Bizler de sizlere destek olacağız. Başarılı olacağımıza ve şampiyonluğu göğüsleyeceğimize inanıyorum. Bu konuda yönetimimize, teknik heyetimize ve oyuncularımıza güvenimiz tamdır” ifadelerini kullandı.
Giresunspor Kulüp Başkanı Sacit Ali Eren ise, “İyi bir hazırlık dönemi geçirdik. İnşallah bu sene hep birlikte bu yükün altından kalkar ve sezon sonunda Süper Lig’e çıkarız. Birlik beraberlik içinde inşallah mutlu sona ulaşırız. Sayın Vekilimize bu zamana kadar destek verdiği için teşekkür ediyorum. Ne zaman gece gündüz arasak ricamızı kırmıyor, ne gerekiyorsa yapıyor. Tekrardan sizlerin huzurunda da teşekkür ederim.” diye konuştu.
Konuşmaların ardından Başkan Sacit Ali Eren, Milletvekili Cemal Öztürk’e isminin yazılı olduğu 28 numaralı forma hediye etti. Öztürk daha sonra teknik heyet ve futbolcularla görüştü. “Sizlerin arkasındayız” diyen Öztürk, “destek bizden başarı sizden” ifadelerini kullandı. Teknik Direktör Erkan Sözeri ise ziyaretten ötürü duyduğu memnuniyeti dile getirerek, tek hedeflerinin Giresunspor’u Süper Lig’e taşımak olduğunu kaydetti.

Sosyal Medyada Paylaşın:

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Sponsorlu Bağlantılar