Görele Belediyesi’nden “Sevgi yolu”

Görele Belediyesi’nden “Sevgi yolu”

Görele Belediyesinin halkın denizle barışık olmasını sağlamak için ilçeye kazandırdığı “Mendirek Çay Bahçesi”nde bulunan kafeteryaya giden yürüyüş yolu kalp temalı peyzaj çalışmasıyla “Sevgi Yolu”na dönüştürüldü.

Belediye Başkanı Tolga Erener, yapılan yenilikçi ve görsel çalışmalarla amaçlarının Görele’yi sevgi şehri yapmak olduğunu söyledi.

Görele’nin her köşesinin ayrı bir cennet olduğunu belirten Başkan Erener, “Görele’ye sevgimizi katıp güçlendirerek, projelerimizi yansıtmaya devam ediyoruz. İlk andan itibaren vatandaşlarımızın yoğun ilgi gösterdiği Mendirek Çay bahçemize peyzaj çalışmalarımızla sevgi yolu kazandırarak, bu yolumuzu kalp temalı donatı elamanlarıyla süsledik. Yapacak olduğumuz ışıklandırma çalışmalarımızla da Mendirek çay bahçemize ayrı bir hava ve heyecan katacağımızı düşünüyoruz. Sevgimizi Görele’nin görselliğine katıp, vatandaşlarımızla buluşturmaya devam ediyoruz. Sevginin açamayacağı bir kapının daha olmadığı inancındayız. Biz belediye olarak ilk gün ki aşkla beraber hizmetlerimizi dolu dolu sürdürüyoruz” dedi.

Sosyal Medyada Paylaşın:

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?