“GÖREVİMİZ ZOR, SORUMLULUĞUMUZUN BİLİNCİNDEYİZ “

“GÖREVİMİZ ZOR, SORUMLULUĞUMUZUN BİLİNCİNDEYİZ “

Olağanüstü Genel Kurulda Hakan Karaahmet, Giresunspor Kulübü’nün yeni başkanı seçildi.Aksu Mahallesi’nde bulunan Giresunspor Tesisleri’nde iki liste ile yapılan yapılan Olağanüstü Genel Kurulda kullanılan 481 oyun 297 tanesini alan Hakan Karaahmet, kulübün yeni başkanı oldu. Yeni yönetim kurulu basın mensuplarına poz verdikten sonra Başkan Karaahmet, üyelere hitaben konuşmasını yaptı.
Karaahmet, genel kurul üyelerine kendisi ve arkadaşlarına gösterdikleri güven ve teveccüh nedeniyle teşekkür ederek, “Güzel bir kongre oldu. Burada görev yapan divan kurulumuza, emniyet mensuplarımıza ve üyelerimize teşekkür ediyorum. Zor bir görev aldık ve sorumluluğumuzun bilincindeyiz. Camia olarak bundan sonra birlik ve beraberlik içerisinde olmamız gerekiyor. Ben seçim çalışmalarına başladığım günden beri yaklaşık bir aydır bunu söylüyorum. Belli konularda ayrışabiliriz, birbirimizi sevmeyebiliriz ama söz konusu bu toprakların en değerli markası Giresunspor olduğunda bir bütün olmalıyız. Kongre bitti her şey geride kaldı. Bu kulübü birlik ve beraberlik daha ileriye taşıyacağız. Beni bu göreve layık gören herkese tek tek teşekkür ediyorum.” ifadesini kullandı.
Hakan Karaahmet başkanlığındaki yeni yönetim kurulu şu isimlerden oluştu:
Asil Üyeler: Hasan Yılmaz, Erol Karadere, Abdüsselam Çağırıcı, Hüseyin Taşkın, Mustafa Tütüncü, İsmail Kurt, Özkan Akıllı, Ferhat Karademir, Tahsin Çoban, Ercan Ayhan, Sinan Akgün, Gürkan Temür, İbrahim İnanç, Şükrü Henden, Savaş Şahin.
Yedek Üyeler: Adem Bıçakçı, Gürsel Kaya, Eyüp Salbacak, Ömer Karaman, Yavuz Aydın, Ahmet Özcan, İsmail Yıldız, Mustafa Külekçi, Yunis Türk, Hakan Gülen, Hüseyin Alkan, Bahri Bodur, Tuncay Öz, Melikşah Öksüz, Yusuf Karadeniz

Sosyal Medyada Paylaşın:

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?