Gündemi Konuştu

Gündemi Konuştu

BAŞKAN AKSU MÜDÜRLERLE TOPLANDI

Belediye Başkanı Kerim Aksu, başkan yardımcıları ve birim müdürleri ile bir toplantı yaparak, ülke gündemi ve belediyenin çalışmaları ile ilgili açıklama yaptı.

Belediye Meclis Salonunda yapılan toplantıda konuşan Başkan Kerim Aksu, 15 Temmuz gecesi ülkemizde yaşanan demokrasi ve hukuk dışı hareketin karşısında durduklarını belirterek; “Ülkemiz olağanüstü bir süreç yaşamaktadır. Devlet içersinde kabul edilmeyecek bir yapılanma olduğu görülmüştür. Ülkemiz, demokrasimiz büyük bir badire atlatmıştır. Güzel olan Türk halkının demokrasiye sahip çıkmasıdır. Halkımızın ve vatansever güvenlik güçlerimizin ortaya koyduğu örnek duruş sayesinde karanlık planlar hedefine ulaşamamıştır. Belediye olarak demokrasiye yapılan her türlü saldırıyı kınıyoruz.  Tüm birimlerimiz yaşanan bu olaylar karşısında devlet kurumlarının aldığı kararları takip etmeliler” dedi.

Başkan Kerim Aksu, hizmetlerin aksamadan yürütülmesini, her birimde çalışan personelin amirleri, müdürleri ve başkan yardımcıları tarafından kontrol edilmesini istedi.

Sosyal Medyada Paylaşın:

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?