GÜNEŞİMİZ HİÇ SOLMASIN

GÜNEŞİMİZ HİÇ SOLMASIN

GİRESUN DOĞA KOLEJİ VE GİRESUNSPOR, GÜNEŞ BEBEĞE DESTEK KONUSUNDA EL ELE VERDİ

1992-1993 sezonunda şampiyon olan Giresunsporumuz’un, o dönemki futbolcularından Teoman Çamlıca’ya ait olan forma, “Güneş’e Umut Ol” kampanyası yararına yapılan açık arttırmada Giresun Doğa Koleji Yön. Kur. Başk. Aykut Gezmiş ile birlikte şu anki Giresunsporlu futbolcular tarafından 50 bin TL’ye satın alındı.

Bu çerçevede Giresun Doğa Koleji, Güneş bebeğe gösterilen bu anlamlı desteğin öğrencilerinde de sosyal duyarlılığa dönüşebilmesi için “GİRESUNSPOR ve GÜNEŞ BEBEK’’ temalı resim/şiir yarışması düzenledi.

Yarışmada dereceye giren öğrenciler Giresunspor antremanına dahil olarak, futbolcularla hatıra fotoğrafı çektirdiler, Giresun Doğa Koleji adına satın alınan formayı teslim aldılar, kendi yaptıkları eserleri Giresunspor Kulübü’ne hediye ettiler.

Etkinlikte bir konuşma yapan Aykut Gezmiş; “Doğan her insanın duyarlılık bilinci ile doğduğunu ancak bunun zamanla kaybedilmemesi için çocukluk ve gençlik çağlarında okullar tarafından desteklenmesinin gerektiğini, iyi olmayı öğretmek, insanı, doğayı ve diğer canlıları sevdirmenin bizim asıl görevimiz olduğunu unutmamalıyız. Öğrencilerimizle birlikte bu tür sosyal projelerde yer almaya, sosyal sorumluluk ve toplumsal dayanışmanın önemini vurgulamaya hep devam edeceğiz. Umarım Güneş bebeğimiz sağlığına kavuşur, Giresunsporumuz da  şampiyon olur. Ayrıca bu etkinliğin gerçekleşmesinde emek veren Kumyalı taraftar grubuna da teşekkür ediyorum” dedi.

Sosyal Medyada Paylaşın:

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Sponsorlu Bağlantılar