“GÜZEL İŞLER YAPACAĞIZ”

“GÜZEL İŞLER YAPACAĞIZ”

2021- 2022 sezonu sonrasında değerlendirmelerde bulunan Giresunspor Teknik patronu Hakan Keleş,  yönetimin arkasında durduğunu belirtti ve yeni sezonda hedefin üst basamaklar olduğunu kaydetti.

Giresunspor Teknik adamı Hakan Keleş, zorlu bir sezonu geride bıraktıklarını, gemiyi limana sağlam bir şekilde ulaştırmanın mutluluğunu yaşadıklarını söyledi.

Keleş “Biz bir önceki sene de inanılmaz güzel galibiyet serilerimiz vardı. Biz 3 maç kötü gitsek bile Başkanımız inanıyordu başaracağımıza. Bir plan, program içerisinde gidiyorduk. Sezon başında biraz sıkıntılar yaşasak da bunların benden kaynaklanmadığını düşündü ve bu değişime gitmedi. Ama dediğim gibi diğer takımlara, başkanlarına da örnek oldu. Bir alt ligden gelip de çalışmak zordu ama bunda da inanılmaz bir özveri gösterdi. Bana güvenini gösterdi bende onun güvenini mahcup etmedim. İlk sene takımı çıkardık, İkinci sene kümede tuttuk. Önümüzdeki sene hedefimiz üst sıralar. Oynayan oyuncularımızı tutarsak, iyi transferler de yaparsak, güzel işler yapacağız.” dedi.

DEĞİŞİM

Keleş “Nuri Şahin var, İlhan Palut hocamız var, Ömer Erdoğan hocamız var, Çağdaş Atan hocamız var. Futbolda bir değişim bu. Kulüp başkanları bu tip genç hocalara şans verdiği sürece bizler de şansımızı iyi değerlendirdik. Bir değişim kaçınılmazdı Oyunu genişlettiğimizi düşünüyorum. Bunlar da insanların gözüne hoş geliyor. Biraz daha toleranslı davranıyorlar bizlere. Maddi olarak da fazla zorlanmıyorlar. İnşallah bu şekilde devam ederiz. İyi sonuçlarla Türk futboluna katkı sağlarız diye düşünüyorum.”diye konuştu.

Sosyal Medyada Paylaşın:

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?