HAKAN TÜRKER ADAYLIĞINI AÇIKLADI

HAKAN TÜRKER ADAYLIĞINI AÇIKLADI

Kongrede il başkanlığına aday olduğunu ve listelerini mutlaka sunacaklarını anlatan Türker, “Sorunu yaratanlar sorunu çözemez. Sorunu yaratanlar artık CHP’de olmamalı” dedi.

CHP Giresun İl Kongresi için geriye sayım sürerken, bir önceki seçimde beklentilerin çok üstünde oy alan Hakan Türker, il Başkanlığına aday olduğunu söyledi.

Sorunu yaratanların tek liste baskısı ile hedefe varmak istediklerini iddia eden Türker, “Sorunu yaratanlar sorunu çözemez. Bu sorunu yaratanlar ayrıca CHP’de artık söz sahibi de olmamalıdır. Kendi siyasi gelecekleri için partiyi dizayn etmek isteyenler, açıkça bu operasyonun mimarı ve sorumlularıdırlar.” Dedi.

TEK LİSTE PLANI MI?

Türker, CHP kültüründe tek liste, tek adam dayatmasının olmadığını belirterek, “Şimdi bu arkadaşlar hedeflerine varmak ve partinin gelecek yıllarını ipotek altına almak için tek liste dayatması planlıyorlar. Bizler, vasıfsız birilerine hizmet eden, kendi hedefleri olmayan aday değil, vizyonu olan bir liste ve aday istiyoruz. CHP il başkanı ve il yöneticileri donanımlı olmak zorundadır. Bu yüzden il başkanlığına adayım ve listemizle kesinlikle yarışı kazanacağımıza gönülden inanıyorum. Şu an Covid tedavisi görüyorum. Hastalığı atlatınca çalışmalara start vereceğiz.” şeklinde konuştu.

Haber: Mustafa Cici

Sosyal Medyada Paylaşın:

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?