Hangi akla hizmet

Hangi akla hizmet

Giresunspor ligde iyi görüntü vermiyor. Bir türlü başaramıyoruz. Altay karşısında tutunamadık ve kaybettik. Kim istemez kazanmayı ama yine de her şeyin sonu değil.
Bilinen tek şey bilinçli bir oyun ortaya koyamıyoruz. Pek tabiki de galip gelemiyoruz. Yenemiyorsan tamam da nerde mücadelen? Nerede hırsın ve kararlılığın?
Artık Adanaspor maçıyla bu art düşüncelerin ortadan kalkılması gerekiyor. Yönetim ne yapar ne eder bilemem ama bu işin ciddiyetini futbolculara aşılamalıdır. Bu başarısızlığın başka yerlerde aranmasında kimseye faydası yoktur.
Seversiniz, sevmezsiniz, beğenirsiniz, beğenmezsiniz buraya kadar karışanınız yok. Peki bu taraftarların oyunculara olan sitemi didişmesi nedir? Anlayanınız varsa söylesin. Evet haklısınız lakin bu Giresun’da kim kime karşı.
Hangi akla hizmettir ki çözümü hep Gazi Caddesi’nde sokak aralarında aramak bana pek akılcı gelmiyor. Biz hem kurtların doymasını hem de koyunların sağ kalmasını istiyoruz. Bu mümkün mü?
Şimdi karar sizin. Ya bu takıma eskisi gibi sahip çıkacağız ya da boş verip gelecek kötü günlere teslim olacağız. Artık eğri oturup doğru yazmak olmuyor. Bir şeylerin düğmesine basmanın zamanı geldi diye düşünüyorum. Çok konuşarak bir şeyler olsaydı, Ormanların kralı aslan değil, papağan olurdu.
Esen kalın.

Sosyal Medyada Paylaşın:

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?