HANGİ KONUYA ÇÖZÜM İSTİYOR?

HANGİ KONUYA ÇÖZÜM İSTİYOR?

SEDAT
KARAKAYA
Giresun’da amatör ligde mücadele eden Sanayispor’da top koştururken önce Trabzon’a ardından da Ordu iline giden Ünye Gücü FK’nın sağ beki Sevilay Yeşilot gazetemize değerlendirmelerde bulundu.
3.Lig’de mücadele eden Ünye Gücü FK’nın 20 yaşındaki genç futbolcusu Yeşilot, Samsun Spor Lisesi maçına hazırlandıklarını belirterek,TFF’ye de açık mesaj verdi.Geçmişte Giresun’da Sanayispor’da Hamza Öztürk ile beraber çalıştığını belirterek güzel anılar biriktirdiğini ifade eden Yeşilot, 4 yıl burada oynadıktan sonra Trabzon Üniversitesi’ni kazandığını,oradan da 1. Lig’de mücadele eden Trabzon İdman Ocağı takımına transfer olduğunu söyledi.Yeşilot:
“ŞAMPİYONLUK İÇİN MÜCADELE VERİYORUZ”
“Çocukluk yıllarımdan bu yana futbolla ilgiliyim. Futbolu çok seviyorum.Kariyerime 7. Sınıfta salon futbolu olarak bilinen ve genel olarak futbola benzese dahi kendine özgü kuralları olan Futsal ile başladım.Ondan sonra okul takımı,yeniden futsal,da sonra da birinci ve üçüncü lig takımlarıyla devam ettim.Trabzon İdman Ocağı’nda bir yıl oynadıktan sonra kulüp takımı maddi sıkıntılar nedeniyle kapatmak zorunda kaldı.Oranın kapanıp ayrılmamızdan sonra Ünye Gücü FK’ya transfer oldum.Muhammet Kışla’nın takımı.Ünye Gücü FK 3.Lig takımı ve şampiyonluk için mücadele veriyoruz.
GENÇ SAĞBEK TFF’YE ÇAĞRIDA BULUNDU
Takım olarak bir eksiğimiz yok her şey yolunda.Teknik hocalarımız bizlerle fazlasıyla ilgileniyor.Önümüzdeki maçlarımıza odaklıyız.Bu hafta üçüncü maçımıza çıkacağız.Samsun Spor Lisesi ile kendi sahamız ve seyircimiz önünde karşı karşıya geleceğiz.Herkesi maça davet ediyoruz.Sadece TFF’ye çağrıda bulunmak istiyorum;2001’den tecrübe sahibi arkadaşlarımız var.Onların da yeşil sahada oynaması gerekiyor ama 90 dakika boyunca oyunda bulunmaları bizim için pek doğru olmuyor.Tecrübelerine laf demiyorum ancak birimiz sakatlandığı zaman hemen bir değişiklik yapılması olmuyor.Buna bir çözüm gerekir”şeklinde konuştu.

Sosyal Medyada Paylaşın:

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Sponsorlu Bağlantılar