HELAL OLSUN SİZLERE

HELAL OLSUN SİZLERE

Tireboluspor Kulübünün genç ve fedakar başkanı Adem Kemal, yanına antrenör Necati Akyol’u alarak, İlçe Stadı’nda kar temizleme çalışmaları yaptı. 16 Şubat Pazar günü Tirebolu’da oynanması gereken Tireboluspor-Keşap Belediyespor maçının oynanabilmesi için kazma-küreği eline alan başkan Kemal, İlçe Stadı’nda saatlerce çalıştı.
Hiç erinmeden kazma-küreği eline alan ve sahadaki karları temizlemeye çalışan sportmen başkan Kemal’in bu jesti takdirle karşılanırken; İlçe Stadı’ndaki çalışmalara Tirebolu Belediyesi İtfaiyesi de destek oldu. 14 Şubat Cuma günü sahanın 5-6 santimlik karla kaplı olduğunu gören Tireboluspor Kulübünün fedakar başkanı Kemal, 16 Şubat Pazar günkü Keşap maçının oynanabilmesi için kulüp antrenörü Necati Akyol ile birlikte büyük efor sarf etti.
Tireboluspor’a yaptığı hizmetlerle spor kamuoyunda büyük takdir toplayan ve Mavi-Beyazlı kulübün başarısı için elinden gelen her şeyi yapan sportmen başkan Kemal, gün boyu sahada kar temizleme çalışması yaparak, stadın Pazar günkü maça hazır hale gelmesini sağladı. Sahada gün boyu kazma-kürek elinden düşmeyen ve kar temizleme çalışması yapan başkan Kemal, kendilerine pek yardımcı olmayan ilçe yöneticilerine de sitemde bulunarak, “Bizler, Tirebolu ve Tireboluspor için birşeyler yapmak istiyoruz. Takımımız şu anda zor durumda. Zaten bir maçımız ertelendi. Sahayı temizlemezsek ikinci maçımız da ertelenecek. Bu da kulübümüzü daha zor duruma düşüreceği için, elimize kazma-kürek alıp çalışıyoruz. Yeter ki sahamız temizlensin ve maç oynansın. Biz, Tireboluspor olarak Tirebolu’yu ve dolayısıyla ilçemizi temsil ediyoruz. O nedenle ilçe yö-neticilerimizin de bize destek olması gerekir” dedi .Tireboluspor-Keşap Belediyespor arasındaki Süper Amatör Kümeye ait önemli ve kritik maç 16 Şubat Pazar günü oynandı ve Tireboluspor, sahadan 4-2 galibi-yetle ayrılarak büyük sevinç yaşadı.

Sosyal Medyada Paylaşın:

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?