“HEP BERABER BAŞARACAĞIZ”

“HEP BERABER BAŞARACAĞIZ”

Giresunspor Teknik adamı Hakan Keleş, Alanyaspor ve Beşiktaş ile oynayacakları karşılaşmaların zorlu geçeceğini, en iyi sonuçları almak için ellerinden geleni yapacaklarını söyledi.

Giresunspor’un Teknik Direktörü Hakan Keleş, Kayseri kampının çok verimli geçtiğini belirterek, yeni katılan futbolcuların da uyumlarının gerçekleşmesinden sonra ligde daha iyi konuma geleceklerini söyledi.

Bir haftayı bay geçtiklerini, sonraki hafta ise milli maç arasından dolayı Süper Lig’e bir hafta ara verileceğini ifade eden Keleş, “Ligimizde 1 Ekim’e kadar maç yok. Bizim Alanyaspor’la maçımız 2 Ekim’de deplasmanda. Bu maça kadar en iyi şekilde hazırlanıp iyi bir Bitexen Giresunspor izlettirmek istiyoruz.” dedi.

Süper Lig’de Anadolu takımlarının son dönemlerde bir yükselişe geçtiğine dikkat çeken Keleş, “Bitexen Giresunspor olarak ligin en düşük bütçeli ve en genç üçüncü takımı olarak üzerine koyarak ilerlemeyi hedefliyoruz. Adana Demirspor’un ligin lideri olduğunu görüyoruz. Konyaspor takımı da ligin 5. sırasında yer alarak başarılı bir durum sergiliyor. Bu durum Anadolu kulüplerinin artık daha güçlü olduğunu gösteriyor.” diye konuştu.

Bitexen Giresunspor’un vefakar ve cefakar taraftarlarından da bahseden Keleş; “Maçlarımızda bizlere inanılmaz destek veriyorlar. Onlardan çok memnunuz. Bir şeyler başaracaksak bu hep beraber olacak. Alanya dönüşü içeride Beşiktaş maçımız var. Çok zor bir maç olacak. Geçen sene Beşiktaş’tan 4 puan aldık. Bu sene de iyi bir sonuçla ayrılmak için elimizden geleni yapacağız.” ifadelerini kullandı.

Sosyal Medyada Paylaşın:

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?