Her iki başkanı da kutluyorum

Her iki başkanı da kutluyorum

Gireceğimiz bu sınavlardan alacağımız puanlar notlar şehrimiz futbolu ve yarınlar için hayati önem taşıyacaktır.
Artık bundan sonra yaşanacak ne kaldı ki diye düşünürken Giresun ve Giresunspor diyebilecek miyiz? Giresun’da seçim startı olanca hızıyla devam ederken adaylar da Giresunspor’u yalnız bırakmamak adına ekipleriyle birlikte statta yerlerini alıyorlar. Teşekkürler iki başkana da.
Artık bu işin şakasının olmadığını Kerim Aksu ve Aytekin Şenlikoğlu bildiğinden seçim projeleri içinde Giresunspor’a olan sevgilerini gerekli kaynakları ve takımın bu ligde bu sezon kalması adına her türlü desteği vereceklerini ilettiler. Hep söyledim Kim kazanırsa kazansın kazanacak tek Giresun olacaktır.
Artık eskiler geride kaldı. Gerideki kişiler de bu şehrin takımı için uğraşıp didindiler. Onlar hata yapmış olsa bile geri getiremeyeceğimiz için önümüze yani yarınlara bakmalıyız.
Biz sadece gönül sevgimizle yoğunlaşmalıyız. Çok sevdiğimiz sıkıntılı süreç yaşayan takımımıza sahip çıkma adına boş tribünlere oynarken kahrolmuyor muyuz? Demek ki bir şeyde bir eksiklik var.
İnanın hâlâ çözmüş değilim. Bir idareci düşünün gol atınca gözleri pırıl pırıl olup haykırabiliyorsa, bir teknik adam düşünün daha şehre yeni gelmiş olduğu halde bu şehre bizden fazla sahiplenebiliyorsa söylenecek ne diyebilirim ki. Bu bir tutku, bu bir aşk olmalı ki bu yükün altına girmişler.
Maçtan önce teknik direktör Kemal Kılıç’la biraz sohbetim oldu. Hocam bir galibiyet bize belki de güneşli günlerin habercisi olacak dedim. O da inşallah bu yönetime ve takıma yazık olmaması için elimizden ne geliyorsa yapmalıyız diyor.
İnanın bizden daha çok bir Giresunlu gibi teknik ekip ki dilerim onların da yüzü gülerek bu şehre hizmet ederler. Yönetime ve emeği geçen futbolculara, kulüp çalışanlarına tüm arkadaşları bu galibiyetten dolayı kutluyorum.
Her şeyin bir başlangıcı misali İstanbul spor maçında da alınacak üç puanla geriye bile bakmadan yolumuza devam edelim. Esen kalın.

Sosyal Medyada Paylaşın:

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Sponsorlu Bağlantılar