HER ŞEY HALKIMIZIN SAĞLIĞI İÇİN

HER ŞEY HALKIMIZIN SAĞLIĞI İÇİN

Giresun Belediyesi Temizlik işleri Müdürlüğüne bağlı ekipler, koronavirüs salgını ile mücadele kapsamında çalışmalarını aralıksız sürdürüyor.

Ekipler, şehir genelinde salgının yayılmasını önlemek amacıyla gece gündüz çalışırken, ortak kullanım alanları olan kamu kurum ve kuruluşları, ibadethaneler, işyerleri, sağlık merkezleri ve eczanelerde dezenfekte çalışmalarını periyodik olarak yürütüyor. Ekipler tarafından, Belediyenin çöp kamyonlarını ve banka ATM’lerini de titizlikle dezenfekte ederken, hijyen çalışmaları kapsamında çöp konteynerleri de düzenli olarak yıkanıyor.

Giresun Belediye Başkanı Aytekin Şenlikoğlu yaptığı açıklamada: “Vatandaşlarımızdan gelen talep ve önerileri en kısa sürede değerlendirmeye alan ekiplerimiz, halkımızın sağlığını korumak amacıyla birçok mekanı dezenfekte edip, virüse karşı da ilaçlıyor. Bu anlamda da çalışmalarımıza ara vermeden devam ediyoruz. Bu zor süreçte de sorumluluğunu özenle yerine getiren ekip arkadaşlarımı yürekten kutluyorum” dedi.

Başkan Şenlikoğlu, yetkililer tarafından yapılan açıklamaların dikkatle takip edilip, kurallar ve alınması gereken önlemlere özenle uyulması çağrısında da bulundu.

 

Sosyal Medyada Paylaşın:

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Sponsorlu Bağlantılar