HER YÖNLÜ ZOR DURUMDAYIZ

HER YÖNLÜ ZOR DURUMDAYIZ

Giresunspor,iç sahada oynayacağı Alanyaspor maçı için  çalışmalarını Teknik adam Hakan Keleş nezaretinde  sıkı bir şekilde sürdürürken, Kulüp Başkanı Nahid Yamak ve İdareciler, destek bulabilmek amacı ile  ziyaretlerine devam ediyor.

İç sahada Karagümrük ile oynadığı karşılaşma sonrasında altı günlük izne çıkan Yeşil-beyazlılarda  izin dönüşü çalışmalar sıkı bir şekilde devam ediyor. Alanyaspor maçı için kollar sıvazlandı.

ZİYARETLER SÜRÜYOR

Başkan Nahid R. Yamak’tan ERS Gümrük Müşavirliği Yönetim Kurulu Başkanı Ersin Oturak’a ziyaret. Giresunspor yeni gelir kaynakları sağlamak amacıyla oluşturduğu stadyum kuzey kale arkası üst reklam alanlarından 1 numaralı reklam alanı ve led pano için ERS Gümrük Müşavirliği Yönetim Kurulu Başkanı Ersin Oturak ile reklam anlaşması sağladı.

Kulüpten yapılan açıklamada; “Başkanımız Nahid R. Yamak, bugün Yönetim Kurulu Üyemiz Volkan Dudu ile birlikte ERS Gümrük Müşavirliği Yönetim Kurulu Başkanı Ersin Oturak’ı ziyaret etti. Kulübümüze yeni gelir kaynakları sağlamak amacıyla oluşturduğumuz stadyum kuzey kale arkası üst reklam alanlarından 1 numaralı reklam alanı ve led pano için reklam anlaşması sağladık. Kendilerine kulübümüze göstermiş oldukları ilgi ve desteklerinden dolayı teşekkür ediyoruz” denildi.

Bitexen Giresunspor Başkanı Nahid R.Yamak ve yönetim kurulu üyesi Volkan Dudu, Bilfen Şirketler Topluluğu Yönetim Kurulu Başkan Vekili Fatih Öztürk’e ziyarette bulundu.

Yeşil-beyazlı kulüp yaptığı açıklamada, Fatih Öztürk’e kulübümüze göstermiş olduğu ilgi ve nazik misafirperverlikleri için teşekkür edildi.

Hem ligde yaşanan sıkıntı hem de maddi açıdan problemlerin had saffaya ulaşması Giresunspor2un her yönlü zorlu günler geçirdiğini tam anlamıyla gözler önüne seriyor.

TECRÜBELİ OYUNCUYA TEKLİF VAR

Bu sezon Giresunspor’da kiralık olarak forma giyen Campuzano’ya Brezilya Ligi’nden teklif geldiği öğrenildi. Bonservisi Arjantin Ligi ekiplerinden Boca Juniors’ta bulunan orta saha oyuncusunun Brezilya kulübü Rio de Janeiro’nun radarına girdiği kaydedildi. Arjantin basınında yer alan haberlere göre Brezilya kulübünün şuanda Giresunspor’da kiralık olarak forma giyen Campuzano’yu satın almak istediği ve Boca yönetimiyle temasa geçti.

DAHA NELER GÖRECEĞİZ?

Giresunspor’da dönemin başkanı Hakan Karaahmet’in geleceğin yıldızı olarak lanse ederek renklere kattığı ancak teknik adam Hakan Keleş’in Süper Ligde şimdiye toplam 9 dakika süre verdiği Mert Han’ın alacaklarını tahsil edemediği için TFF’ye başvurduğu iddia edildi.

Genç futbolcunun görevi bırakan yönetim döneminde neredeyse hiç para alamadığı ve sözleşmesini tek taraflı fesih ettirmek için TFF’ye başvurduğu öne sürüldü

Sosyal Medyada Paylaşın:

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?