“ HER ZAMAN FKB’ NİN VE ÜRETİCİLERİMİZİN YANINDA OLACAĞIZ”

“ HER ZAMAN FKB’ NİN VE ÜRETİCİLERİMİZİN YANINDA OLACAĞIZ”

İYİ Parti Kurucu Merkez İlçe Başkanı ve İl Başkan Adayı Abdulkadir Eroğlu ve beraberindeki heyet FİSKOBİRLİK Genel Müdürü Turgay Çakmak’ı ziyaret etti.
Ziyaretle ilgili bir değerlendirme yapan Eroğlu, ” FİSKOBİRLİK Genel Müdürü Sayın Turgay Çakmak, tarafımıza fındık sezonu ve birliğin çalışmaları ile ilgili istişarede bulunmak üzere bir davet yapmıştı. Biz de partili arkadaşlarımız Sayın Levent Tosun ve Sayın Sebahattin Yılmaz ile birlikte Genel Müdürümüzün nazik davetine icabet ederek görüş alışverişinde bulunduk.Kendilerine teşekkür ediyoruz. Son günlerde kamuoyunun gündeminde olan FİSKOBİRLİK, EFİT A.Ş.(Entegre) ve fındıkla ilgili gelişmeler ve plan programlar üzerine görüşmelerde bulunduk. Çoğunlukla ortak fikir birliğine vardık, bazı konularda da değişik görüş ve düşüncelerimizi ortaya koyduk.Genellikle kamuoyunun bildiği konular ama ortak açıklama olmadığı için detay vermeyeyim. Sanırım ilerleyen günlerde daha iyi fikir alışverişi yapılıp ortak açıklama olacağı kanaatindeyiz” dedi.
Açıklamasında,Genel Müdür Çakmak ile FKB’ nin ve Entegre’ nin daha aktif olması gerektiği konusunda hemfikir olduklarını aktaran Eroğlu,” Hem FKB’ ye hem de üreticilerimize elbirliği ile sahip çıkacağız. Her zaman yanlarında olacağız.Giresun ve bölgemiz için hayati önem taşıyan bu güzide kuruluşumuzun SEKA gibi olmasına izin vermeyeceğiz” vurgusu yaptı.

Sosyal Medyada Paylaşın:

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Sponsorlu Bağlantılar