“Hizmete devam için adayım”

“Hizmete devam için adayım”

Ak Parti Giresun Milletvekili Sabri Öztürk, “Giresun’umuza, ülkemize ve milletimize hizmetimize devam için yeniden adaylık başvurusu yaptım” dedi.

Erken seçim tarihinin açıklanmasından sonra siyasi partilerde de aday adaylığı süreci başladı. AK Parti Giresun Milletvekili Sabri Öztürk de AK Parti Genel Merkezi’ne giderek 24 Haziran’da yapılacak 27. Dönem Giresun Milletvekilliği için Aday Adaylığı başvurusunda bulundu.

Adaylık başvurusu sonrası değerlendirmelerde bulunan Öztürk, Türkiye’nin yeni bir sürece girdiğini, 24 Haziran’da ilk kez Cumhurbaşkanlığı Hükümet Sistemi’nin oylanarak hayata geçeceğini, seçimden sonra yepyeni bir sistemle memlekete hizmete çok daha güçlü bir şekilde devam edeceklerine inandığını kaydetti.

Öztürk “Giresun’da AK Parti Teşkilatında İl Başkanlığı dahilbir çok görevde bulundum. Belediye meclisinde, teşkilatın en alt kademesinden en üst kademesine kadar bir çok görevde hemşerilerimize hizmet etme imkanı buldum. 1 Kasım 2015 seçimlerinden sonra da Giresun Halkının bana verdiği Milletvekilliği görevini en iyi şekilde yapmaya gayret ettim. Bu kısa süre içinde İlimiz için, hemşerilerimiz için samimi bir şekilde hiçbir ayrım yapmadan gece gündüz çalışmaya gayret ettim. Ancak ilimiz için yapılması gereken daha çok şey olduğunun da bilincindeyim” ifadelerini kullandı. Çalışmalarında hükümet, bakanlar, milletvekilleri, yerel yöneticiler, parti teşkilatları ve Giresunlu hemşerileriyle uyumlu çalışmaya özen gösterdiklerini kaydeden Sabri Öztürk, “ şehrime, ülkeme ve milletime olan hizmet aşkım, hiç azalmadı aksine arttı. Yeni dönemde de aynı aşkla, aynı şevkle çalışmak için yeniden adayım. Rabbim hakkımızda hayırlısını nasip etsin” diye konuştu. Sabri Öztürk, 24 Haziran seçiminin ülkenin milletin ve devletin bekası için çok kritik bir öneme sahip olduğunun altını çizerek, seçimlerin hayırlı uğurlu olmasını diledi.

 

 

 

 

 

Sosyal Medyada Paylaşın:

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?