HÜSEYİN TAŞKIN’A İLGİ GİDEREK ARTIYOR

HÜSEYİN TAŞKIN’A İLGİ GİDEREK ARTIYOR

Mart 2019 mahalli idareler yerel seçimlerinde Giresun Belediye Başkanlığı için AK Partiden Belediye Başkan aday adayı isimlerden birisi olan Özel İdare Genel Sekreteri Hüseyin Taşkın Giresun kamuoyunda beklenenin üzerinde ilgi görüyor. Yapılan kamuoyu anketlerine göre Taşkın ilk 5 ismin içine girmiş durumda. Yine mesaj sistemi ile yapılan anketlerde ise aynı oranda ilk 5 ismin içine girdiği gözleniyor.
Hüseyin Taşkın’ı bariz şekilde üst sıralara taşıyan neden ise büyük oranda Özel İdare Genel Sekreterliği görevinde ve Giresunspor da yaptığı çok ciddi çalışmalar olarak ortaya çıkarıyor. Devlet tecrübesinin olması, bürokrasinin içinden gelmesi, istişare ve diyalog kapılarının açık olması diğer aday adaylarından farklı oluşunu ortaya koyuyor.
Giresunlu seçmenler ise aday adaylarının arasında kimliği, kişiliği, bürokraside başardığı birçok çalışma, özellikle Giresunsporda atılamayan adımların atılmasında ortaya koyduğu irade onu öne önde karan özellikler etrafında birleştirdiğini söylüyorlar.
Giresun’da her kesimin sıcak baktığı isim olan Taşkın’ın aday olması durumunda Giresun Belediye Başkanlığını kesin alacağı gözleniyor.

Sosyal Medyada Paylaşın:

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?