İki toplantı birden…

İki toplantı birden…

Vali Sarıfakıoğulları 11.00 ve 15.30’da halk ile ayrı ayrı bulaşacak ve önümüzdeki günlerde de İlçelerde halk toplantıları yapılacak.

Geçen hafta Çarşamba günü cenaze nedeniyle ertelenen  Vali Harun Sarıfakıoğulları başkanlığındaki Vatandaşla Buluşma” toplantısı bu hafta Gedikkaya Mahallesi’nde  yapılacak.

Bugün saat 11:00’de Valilikte gerçekleştirilecek vatandaşla buluşma toplantısı daha sonra  Vali  başkanlığında saat 15:30 da Giresun Merkez Gedikkaya Ortaokulu Toplantı Salonunda devam edecek.

“Vatandaş Buluşmaları” adıyla yapılacak halk günlerine katılacak olan doğrudan istek, şikâyet ve önerilerini dile getirebileceklerdir.

Vatandaş buluşmalarının amacı; vatandaşlarımızın istek, öneri ve şikâyet gibi başvurularını, Valiliğimize veya ilgili idari birimlere müracaatlarını beklenmeden, doğrudan temas kurmak suretiyle, toplumun tüm kesimlerine daha geniş bir şekilde ulaşılmasıdır.

Bu nedenle, bundan sonraki günlerde de (basına kapalı olarak)  Vali Sarıfakıoğlulları  başkanlığında, il idare şube başkanları ile tüm vatandaşlarımıza açık düzenli toplantılar yapılacak.

Sosyal Medyada Paylaşın:

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?