İlgi Çekici Stand Kurulumlarının Fiyatları Belirlendi

İlgi Çekici Stand Kurulumlarının Fiyatları Belirlendi

Fuarlar her geçen gün katılımın arttığı ve bağlı bulunduğu sektörün öncü firmaları ile tanışma olanağı sağlayan etkinliklerdir. Sürekli gelişim içerisinde olan sektörler ürettikleri ürünleri veya verdikleri hizmetleri fuarlar aracılığı ile müşterilerine ulaştırmakta veya ürettikleri yeni ürünleri tanıtma olanağı bulmaktadırlar. Bundan dolayı her fuar kendi sektöründe önem arz etmektedir.

İlgi Çekici Fuar Standları

Fuar standları özellikle firmalarına katma değer sağlamak isteyen firmaları açısından önemlidir. Öyle ki fuar alanında dikkat çekici ve kendini gösteren bir stand tasarımı ile yola çıkılan ve doğru bir şekilde yapılan stand kurulumu daha fazla ziyaretçi toplamaktadır. Her alanda ilgi çekici standlar tasarlamak mümkündür. Otomotiv sektöründen gıda sektörüne, sağlık sektöründe eğitim sektörüne kadar tüm alanlarda düzenlenen fuarlar için farklı özellikte standlar tasarlamak gereklidir.

Fuar organizasyonu yapan firmalar aynı zamanda stand kurulum hizmeti de verebilmekte ve profesyonel bir şekilde yaklaşarak gerçek zamanlı olarak problemleri çözebilmektedir. Stand kurulumu tüm branşları kapsayacak şekilde yapılır ve firmaya anahtar teslim olarak verilir. Bu açıdan eksik bir nokta bırakmayacak şekilde stand tasarımı ve kurulumu yapmak kalite ve vizyon açısından önemlidir. Nitekim firmalar sorunsuz geçirecekleri bir fuar sonrasında uzun yıllar katılacakları fuarlarda da aynı firmaları tercih etmektedir.

Ortalama Fuar Stand Fiyatları

Fuar standları istenen nitelikte ve büyüklükte tasarlanabilir. Fiyatları etkileyen en büyük etmenlerde yine kurulum yapılacak alana ve istenen malzemeye ve tasarıma göre değişiklik göstermektedir. Ortalama bir stand büyüklüğü 2 m2 den başlayıp 200 m2 ye kadar olabilmektedir.

Modüler sistem veya özel tasarım olarak yapılabilen standlar farklı fiyatlandırılırlar. stand fiyatları modüler olarak yapıldığında yaklaşık olarak 12 m2 olan bir alan için 2500 TL gibi bir fiyattan başlayıp sınırsız tasarımlar çerçevesinde yine sınırsız fiyat olanakları ile yapılabilir. Özel stand fiyatları pek tabi ki modüler sisteme göre yüksek fiyatlıdır.

Hem tasarım aşamasının zorluğu hem de fuara özel olarak üretilmeleri bu standların fiyatlarını yükseltmektedir. Ancak kendisini diğer firmaların önünde tutmak isteyen, daha çok kendini göstermek isteyen firmalar fiyatı yüksekte olsa özel stand tasarımını ve kurulumunu istemektedir.

Sosyal Medyada Paylaşın:

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Sponsorlu Bağlantılar