İMZALAR İKİ TARAFINDA YARARINA ATILACAK

İMZALAR İKİ TARAFINDA YARARINA ATILACAK

Transfer sezonu remi olarak başladı. Süper ligin çiçeği burnundaki takımı Giresunspor’da sessizlik sürerken Yönetim ve Teknik Heyet bazı oyuncular için nabız yokluyoır

Devam eden transfer çalışmalarını değerlendiren Giresunspor Kulüp Başkanı Hakan Karaahmet, yönetim olarak öncelikli hedeflerinin yaş sınırı ve bütçe olduğunu söyledi.

Taban ve tavan olarak iki ayrı ince çizgilerinin bulunduğunu ifade eden Karaahmet, her iki tarafından yararına olmayan hiçbir anlaşmanın altını imzalamayacağını söyledi.

Karaahmet; “İç transferde istediklerimizin yüzde 90’ını yaptık. Bizim futbolcularımızın hepsine birçok takımdan teklifler var. 24-25 yaş ortalamasını yakalamış ve yakalamaya çalışan o hedefi olan bir takımız. Süper ligde de bunu yapacağız. Yaş ortalamasını tutturmamız lazım çünkü, gelecek yıllar için bunu yapmalıyız. O tecrübeli isimleri takıma almalıyız ama hepsini o yaşta alırsak bizim gibi kulüplerin çok fazla yaşama şansı yok diye düşünüyorum” dedi.

HEDEFLER…

“Futbolcuları oynatıp daha sonra onları satabilecek bir kulüp haline gelmemiz lazım. En azından hedefimiz ve isteğimizin bu olduğunun bilinmesini istiyorum. Bunu başarmak için hedefimize doğru yürüyeceğiz. Aramızdan ayrılan arkadaşlara Giresunspor’a verdikleri katkılar için canı gönülden teşekkür ediyor, gittikleri kulüplerde başarılar diliyorum.”

OYUNCULARA TEŞEKKÜR

“Taraftarlarımız rahat olsunlar. Yeni hedefler için mücadele etmeye devam edeceğiz. Bizim için önemli olan önümüzdeki sene bu formayı terletecek olan arkadaşların verecekleri performans. Geçtiğimiz sene bu mücadeleyi veren tüm arkadaşlarıma teşekkür ediyorum.”

İSİMLER

Hemen hemen her gün bir futbolcunun ismi Çotanaklarla anılıyor. Başkan Hakan Karaahmet’in yaş sınırı ve satabilecekleri oyuncuları transfer etme düşüncesi transfer politikasının ana hatlarını oluşturuyor.

Yeşil-beyazlıların şu ana kadar gündemine Dan Barlaser (gurbetçi), Skoda, Samudio, Güray Vural, Orgill, Nabil Dirar, Sefa Yılmaz ve Ramazan Köse geldi.

Giresunspor süper ligde yeni sezon öncesinde ince eleyip sık dokuyacak ve ligin hem renkli hem de rol model ekiplerinden birisi olacak

DESTEK ÇAĞRISI !

Yeşil-beyazlı kulüpten yapılan açıklamada: “Giresunsporumuz’un şampiyonluk primleri ile ilgili sessiz kalınması ve destek verilmemesi bizi derinden üzmüştür. Şehir olarak Süper Lig arenasında kalıcı olmak için birlik ve beraberlik içinde olmamız gerekmektedir”

Giresunspor kulübü, şampiyonluk primleri ile ilgili Giresunlu iş insanlarının desteğini arkasında görmek istiyor.

Yeşil-beyazlı kulüpten yapılan yazılan açıklamada; “Giresun Ticaret Odası, Ticaret Borsası, Fındık Borsası, İhracatçılar Birliği gibi şehrimizin iş dünyasındaki temsilci kurumlarının; Giresunsporumuz’un şampiyonluk primleri ile ilgili sessiz kalması ve destek vermemesi bizi derinden üzmüştür. Giresun şehri şampiyon olmuş ve Süper lig arenasında boy gösterecektir. Bunun ne kadar büyük bir fırsat olduğunu artık anlamamız gerekiyor” denildi.

REAKSİYONA GEÇİLMELİ

Kulüpten yapılan açıklamaya şu şekilde devam edildi: “Giresunsporumuz’un zor durumlarda almış olduğu başarıya ortak olmak için şehrimizin kurum ve kuruluşlarının ciddi anlamda reaksiyona geçmesini bekliyoruz. Şehir olarak Süper Lig arenasında kalıcı olmak için birlik ve beraberlik içinde olmamız gerekmektedir. Giresun Ticaret ve Sanayi Odası’nın, Ticaret Borsası’nın, Fındık Borsası’nın, ihracatçılar Birliği’nin başkan ve üyelerinin yanımızda ve bizle birlikte olduklarını görmek arzusu içindeyiz”

RESMİ ÜRÜNLER

Giresunspor’un idarecilerinden Sinan Akgün, şehirde gurbetçi hareketliliği başladığını söyleyerek; “Onlardan kulübümüzün resmi ürünlerinden satın alarak destek olmalarını bekliyoruz” dedi.

Akgün; “Normalleşme sürecinin başlamasının ardından il dışında yaşayan Giresunlu hemşerilerimizin şehrimize geldiğini gözlemlemekteyiz. Formadan, şampiyonluk tişörtüne, kahveden, maskeye kadar birçok ürünümüz mevcut. Alınacak her ürün Giresunspor’a destek demektir. Storeye ilginin artacağını ümit ediyoruz” dedi.

SANTOS TAKİPTE

Süper Lig ekiplerinden Giresunspor ile Antalyaspor’un Portekizli Renato Santos`un peşine düştüğü öne sürüldü.

İki takımın da hücum oyuncusu için Portekizli Renato Santos’u takibe aldığı belirtildi. Santos’un 29 yaşında olması ve hem Portekiz hem de İspanya La Liga gibi üst düzey ligleri deneyimlemesi, albenisini artıran bir diğer faktör olarak gösterildi. Daha önce Portekiz, La Liga ve Yunanistan Süper Ligi’nde oynayan 29 yaşındaki hücum oyuncusu Renato Santos, bir süredir boşta. En son, komşu takımlarından Volos NPS’de ter döken Santos, 4 ayda 14 maça çıkmıştı.

Sosyal Medyada Paylaşın:

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Sponsorlu Bağlantılar