İNCE’DEN BATLAMA İÇİN HEM KANUN TEKLİFİ HEM İMZA

İNCE’DEN BATLAMA İÇİN HEM KANUN TEKLİFİ HEM İMZA

Memleket Partisi Lideri Muharrem İnce, Batlama Komitesi tarafından vadi girişinde çiçeklerle karşılandı.

Batlama Vadisi’nin ilçe olması için TBMM ‘ye kanun teklifi veren ilk Parti olan Memleket Partisi’nin lideri İnce’ye bu tarihi teklifi verdikleri için çiçekli karşılama yapan komite üyeleri, Batlama girişinde İnce’nin otobüsünü ağırladı

Komite Hukuk sözcüsü Avukat Kardelen Durmuş, İnce’ye çiçek vererek, “Bizim Batlama Vadimizde 2 belde belediyemiz vardı .10-12 yıl yöreye hizmet verdi. Ortada hiç haklı gerekçe yokken ikisini birden siyasi nedenlerle kapattılar .26 köyü olan Batlama’nın ilçe olması için TBMM ‘ye kanun teklifi veren ilk Parti, sizin partiniz Memleket Partisi oldu. Bu yüzden sizlere teşekkür etmek için burada karşılama töreni organize ettik. Komitemizde her partiden isimler var. Biz burada siyaset için değil hizmet için varız. Sizlere çok çok teşekkür ediyoruz” dedi.

Komite üyelerine teşekkür eden İnce, “Ben de daha sonra İl olan Yalova’nın bir ferdiyim. Biz de bu mücadeleleri verdik ve Yalova’yı il yaptık. Sizi anlıyorum ve destekliyorum. Öneri bize iletilince hemen Parti olarak TBMM ‘ye Batlama’nın ilçe olması için kanun teklifi verdik. Bu konuda sizlerin yanındayız ve bu projeyi sonuna kadar destekliyoruz.“ dedi.

Daha sonra İnce, imza verdi ve komite üyeleriyle resim çektirdi.

Haber: Mustafa Cici

Sosyal Medyada Paylaşın:

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?