İSMAİL BEKTAŞOĞLU YENİDEN BAŞKAN

İSMAİL BEKTAŞOĞLU YENİDEN BAŞKAN

İyi Parti Dereli İlçe kongresi yapıldı ve başkanlığa İsmail Bektaşoğlu yeniden seçildi.Parti merkezinde yapılan kongreye ,Genel Merkez Disiplin Kurulu Başkanı Ünzile Yüksel,İl Başkanı Ahmet Memiş,Merkez İlçe Başkanı Abdülkadir Eroğlu ve çok sayıda davetli katıldı.Nurettin Bölük’ün ,Divan Başkanlığını yaptığı kongrede konuşan GMDK Başkanı Yüksel,kongreye gösterilen ilgiye teşekkür etti
Ülkenin kötü idare edildiğini anlatan Yüksel”Burada cesur insanlar var.Sayın Akşener ve cesur ekibi ,İyi Parti’yi kurarak ,ülkeyü uçuruma gitmekten kurtarmışlardır.Tarih er geç bunu yazacak.Liderimiz Akşener’in bu cesareti ve vatanserverliği tam puan almıştır”dedi.
BEKTAŞOĞLU İLGİDEN MEMNUN
Kongreye bu kadar ilgi ve alaka beklemediğini anlatan Başkan İsmail Bektaşoğlu ise”Bu yüzden büyük salon tutmamıştım.Şimdi salonlara sığmaz olduk. Merdivenlerde bile insanlar var ve içeri girmek için sıra bekliyor.Bu beni çok çok mutlu etti”dedi.
MEMİŞ:ÜYE REKORU KIRIYORUZ
İl Başkanı Ahmet Memiş ise son 50 günde üye patlaması yaşandığını anlatarak”İyi Parti’ye olan büyük ilgi ve alaka tesadüf değil.Yargıtay kayıtlarında da bu açıkça görülüyor.Son 50 günde 45 bina yakın kişi,İyi Parti’ye üye oldu.
71 parti içinde ilk sıradayız.Yargıtay kayıtlarına isteyen bakabilir.Halk,adeta İyi Parti’ye akıyor.2-3 istifanın sebebi de bu.Birileri ,Yargıtay kayıtlarını gördü ve galiba 2-3 istifayı organize etti”dedi.
EROĞLU :MEST OLDUK
Merkez İlçe Başkanı Abdülkadir Eroğlu ise kendisinin de Derelili olduğunu belirterek”Burada olmaktan mutluyum.Burası benim ilçem.2-2,5 yılda bu partinin bu noktalara ulaşması büyük başarıdır.İlkay Mezlin hanıma ,bu bayrağı buralara kadar taşıdığı için ve Dereli’de ilçe başkanlığı yaptığı için teşekkür ediyorum”dedi
Daha sonra yapılan seçimde İsmail Bektaşoğlu yeniden başkanlığa seçildi.

Sosyal Medyada Paylaşın:

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?