İSRAİL & DÜNYA SAVAŞLARI

 İSRAİL & DÜNYA SAVAŞLARI

İsrail devletinin kurucusu Rothschild Ailesi`dir. Masonluğun en büyük ideali, Tek bir dünya cumhuriyeti kurulmasıdır. Şimdi şirinler seyrederek büyümüş bir nesil olduğumuzdan her yer benim vatanım olsun ne güzel diye iç geçirebilirsiniz lakin öküzün bacağı öyle değil. Tek bir dünya cumhuriyeti demek, tek bir güç, tek ve çok sağlam bir otorite demek.  Her şeyi daha iyi kontrol altına alabilmek demek.

İsrail`in kuruluşu Mayıs 1948`dir. İkinci Dünya Savaşı`nın sonları olması sizce bir tesadüf mü? Hem Birinci, Hem İkinci Dünya Savaşı`nın en  temel sebebi hicaz bölgesinde, Kudüs başkentli bir Yahudi devleti kurulacak olmasıdır. Büyük emelleri olan Tek Dünya Cumhuriyeti`nin başkenti de Kudüs olacaktır.

Avrupa Birliği, Milletler Cemiyeti ve şimdiki adıyla Birleşmiş Milletler, masonların yüzyıllara dayanan çabalarıyla kurulmuşlardır. Yeni dünya düzenine giden yolda ısınma turlarıdır.

Rotschild Ailesi`nin nasıl devletler üstü güce sahip olabildiğini ve dünyanın öncül devletleri ile olan ilişkilerinden bahsedelim.. Rothschild Ailesi Amerika`nın kuruluşu sırasındaki Amerikan-İngiliz kolonileri çatışmalarında gizliden gizliye Amerika`yı desteklemiştir. Rothschild Ailesi Amerikalılara silah ve para yağdırmıştır. bunun karşılığında George Washington`dan, kurulacak olan Amerikan devletinin parasını basma hakkını kendilerine vermesini istemiştir. Amerikan Doları`nın basımı Rothschild Ailesine aittir.

Ardından İngiltere-Fransa savaşında destekledikleri taraf ise Fransa olmuştur. Bu Fransa savaşı esnasında savaşı İngiltere`nin kaybettiği hakkında bir spekülasyon yaratarak tüm İngiliz halkının borsadan çekilmesine, hisselerini yok fiyattan satmasına sebep olmuşlardır. Fakat İngiltere`nin savaşı kazandığı ortaya çıkınca, Rothschild ailesi adeta İngiltere`nin gizli sahibi haline gelmiştir. Büyük paralar kırmıştır. Rotschild bu spekülasyon sayesinde elde ettiği gelirle Bank of England’a (İngiltere Merkez Bankası) el koyar. Böylelikle Sterlin`i basanlar da kendileri olurlar.

Birinci Dünya Savaşı`ndan perişan bir şekilde çıkan Almanya nasıl kısa bir sürede tüm dünyaya kafa tutabilecek kadar güçlenmiştir? Cevap: Rothschild Rothschild  Rothschild. Bu yardımı yapacak olmalarının bedeli ise tabi ki alman merkez Bankası`dır. Alman ekonomisine de bu şekilde hakim hale gelirler.

Başta Avusturya ve Rusya olmak üzere Osmanlı`ya düşman devletleri ve ayaklanma çıkarmaları için Osmanlı azınlıklarını destekleyen ise yine Rothschild olmuştur. Rothschild Ailesi Osmanlı`ya da ahlaksız teklifte bulunmuştur. Hayır banka veya para değil, Osmanlı`dan alacak çok daha değerli bir şeyleri vardır. Rothschild, Abdülhamit`e Filistin, Kudüs ve Hicaz`ı vermesi karşılığında Osmanlı`nın tüm dış borçlarının silineceğini, balkanlarda ve Kuzey Afrika`da kaybettiği toprakları geri alacağı garantisini vermiştir. Abdülhamit bunu reddetmiştir. Kabul etseydi her şey şu an çok mu farklı olurdu? hayır. Zira Osmanlı üzerindeki yüzyıllara dayanan planlar er geç faaliyete geçecekti.

Birinci Dünya Savaşı ile Yahudi devletinin kurulması için gerekli finans sağlanmıştır. Kutsal topraklar da (Kudüs ve Civarı) Osmanlı`nın elinden alınmıştır. Yahudi Devleti`nin kurulması için gerekli son bir şey daha kalmıştır, o da bu topraklarda yaşayacak Yahudilerdir. Fakat Avrupa`da halinden memnun olan Yahudiler nasıl ikna edilecektir? Bu sorun İkinci Dünya Savaşı`nda çözüme kavuşturulur.

Adolf Hitler`in başa getirilmesi ve onun Faşist Politikası, Rothschild oyunlarıdır. Yahudilerin yıllar boyunca katledilmesi yine Rothschild`ler tarafından telkin edilmiştir. Bu sayede soykırıma uğrayan Yahudilerden sağ kalanlar İsrail Devleti`ne geleceklerdi. Nitekim öyle de olmuştur. Milyonlarca insanın öldüğü, mağdur olduğu, maddi ve manevi inanılmaz kayıplar verilen iki dünya Yavaşın da amacı buydu ve amacına ulaştı. Hicaz bölgesinde bir Yahudi devleti olan İsrail Devleti, 1948 Mayıs ayında resmen kuruldu.

Şimdi beyniniz amcıklamış(Beynin işlevini yapamayacak kadar yorulmuş olmasıdır.) olabilir. E bu Rothschild ailesi Yahudi’ydi hani, neden Yahudi katliamını finanse ettiler, nasıl Hitler`i destekleyebilirler? Bunları soruyorsunuz  demi… Bu adamlar Yahudi diyoruz da, tanrıları Allah, peygamberleri Hz Musa mı sizce? Bu adamların ne dini ne milleti var tek düşündükleri dünyanın tek devleti olmak. Sadece bir tanrıları var, o da Şeytan. Acı ama gerçek Dünyayı yöneten devletler üstü gücün sahipleri Şeytan`a hizmet etmekte. Tüm bu güce sahip olmalarının ve sürekli daha fazlasını istemelerinin başka nasıl bir açıklaması olabilir? Mutlaka altında çok daha “kutsal” bir amaç olmalı…

Sosyal Medyada Paylaşın:

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?