İstanbul Helikopter Turu önerileri

İstanbul Helikopter Turu önerileri

Helikopter turları düzenleyen şirketler ile birlikte birçok kişi bu turları gerçekleştirmeleri mümkün olmaktadır. Bununla beraber helikopter turları ile kişilerin ulaşım sorunlarını giderebilmeleri sağlanmaktadır.  Helikopter turları genel olarak özel günler için tercih edilmekte olup doğum günü ve evlilik teklifleri gibi organizasyonlar için kullanılmaktadır. Gökyüzünde unutulmaz bir gün geçirmek adına birçok kişinin helikopter turlarını incelemekte oldukları görülmektedir. Helikopter turları gerçekleştirmek isteyen kişilerin genel olarak özel günler için talep etmekte oldukları görülmektedir. Helikopter turları ile birlikte birçok kişinin eğlenceli ve unutulmaz anlar yaşamaları mümkün olmaktadır.

Helikopter turları ülke genelinde birçok şehirde gerçekleşmesi ile beraber İstanbul için bu turları gerçekleştirmek isteyecek kişilerin ulaşabilecekleri adres bulunmaktadır. İnternet üzerinden helikopterturları.com adresi ile detaylı bilgi, randevu ve rezervasyon almak adına siteden yararlanılması mümkün olmaktadır. Siteden helikopter turları ile ilgili tüm bilgilerin alınması mümkün olmasının yanı sıra iletişim bilgileri ile birlikte mesaj bırakılabilen bir alan bulunmaktadır. Bu iletişim bilgileri doğrultusunda ulaşılacak yetkili kişilerden merak edilen tüm sorulara yanıt bulmak mümkündür. İstanbul helikopter turu gerçekleştirmek adına 15 dakikadan başlamak üzere 60 dakikaya kadar özel helikopter turları bulunmaktadır. Bunun yanı sıra grup uçuşları ile de turlar gerçekleştirilebilmektedir. Helikopter turları genel olarak Pazar günleri gerçekleştirilmekte olup talepler doğrultusunda haftanın diğer günleri için de turlar düzenlenebilmektedir. Fiyat aralıkları için 750 Euro’dan başlayan kiralama bedelleri, talepler doğrultusunda süreleri ve özelliklerine göre farklılıklar gösterebilmektedir.

İstanbul içinde helikopter turu gerçekleştirmek isteyen kişilerin, helikopter-turları.com sitesinden işlemlerini tamamlamaları ile çeşitli helikopter tipleri ile uçuşlarını gerçekleştirebilmeleri mümkün olmaktadır. Enstrom 480B, Agusta Aw119, Agusto Aw 139, Bell 206 Jet Ranger, Bell 206 Long Ranger ve Bell 407 modelleri ile birlikte helikopter turları gerçekleştirilebilmektedir. Şirket tarafından helikopter turu kiralamak istenmesi ile birlikte, helikopterlerin kalkış noktası Maslak olarak bulunmaktadır. İstanbul hakkında bilgi sahibi olmak adına sıradan turlar yerine helikopter turları ile farklı bir bakış açısı yaratılabilmektedir. Bunun yanı sıra yoğun çalışma temposundan sıkılan kişilerin bu turlar ile birlikte eğlence dolu anlar geçirmeleri mümkün olmaktadır.

Sosyal Medyada Paylaşın:

1 Yorum

  1. Iyi akşamlar giresun dan helikopter turu bir saatlik istiyoruz.. Mümkün mü acaba fiyat alabilir miyim

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?