İYİ GÜNDE DE KÖTÜ GÜNDE DE GİRESUNSPORLUYUZ

İYİ GÜNDE DE KÖTÜ GÜNDE DE GİRESUNSPORLUYUZ

1967 yılında Giresunspor’umuz bizlere Giresunluluk ruhunu oluşturmak amacıyla kurulmuştur.İyi günde de kötü günde de bu sevgi bizimdir.

Çok iyi başladığımız bu sezonda isteyerek veya istemeyerek bu duruma geldik.Kim ister Giresunsporumuzun kötü olmasını?Ama sezon öncesi bu kadar güzel kurulan bir kadronun başarıyla giderken son zamanlarda aldığı kötü sonuçlara rağmen ne dersek diyelim geçmişe bakmayarak ve birbirimizde hata aramayarak Giresunspor’un halen bitmemiş umudu varken umudumuzu yitirmeyelim.

Buraya kadar olan olmuştur.Bundan sonraki yakalanabilecek en iyi başarıyı kenetlenerek kalan maçlarda şimdi Giresunspor’a hep beraber sahip çıkacağız.

Futbolun içinde olanlar Giresunspor’un son haftalardaki oynadığı futbolun hiç de yabana atılacak bir tarafının olmadığını herkes biliyor ve görüyor.

İster deplasmanlarda ister kendi sahamızda her takıma karşı güzel futbol oynuyoruz.İşte bu futbolun karşılığında gol pozisyonlarını bulduğumuz halde pozisyonları gole çeviremediğimiz zaman ister istemez kazanma arzumuz,galibiyet arzumuz takım üzerinde baskı oluşturmaktadır ama bu durumdan bizleri kurtaracak olan futbolcu kardeşlerimizin özgüvenidir.

Yeni gelen teknik direktörümüz Yılmaz Vural hocamız bilgi ve tecrübesiyle bu stresten ve gol atamama baskısından futbolcuları rahatlatıp kurtaracaktır.

Göreceksiniz alınan bir galibiyet Giresunspor’u eski formuna döndürecektir.

Kendi sahamızda Giresunspor taraftarları da aynı bu duygular içinde Giresunspor’a inanılmaz desteğiyle sahip çıkıp Denizlispor’u yenip Giresunspor’un özgüven kazanmasını hep beraber sağlayacağız.

Giresunspor hepimizindir.Son yıllarda Giresunspor hep başarıya odaklandığı için tabii ki Giresunspor taraftarı da ister istemez 47 yıllık süper lig özleminin bitmesini herkesten çok istiyor.

Giresunspor taraftarı Giresun bir futbol şehri olduğu için futbolu çok iyi biliyor ve çok iyi analiz yapıyor.Şimdi bu taraftara Giresunsporlu futbolcular ve teknik yönetim yepyeni bir sayfa açıp muhteşem taraftarının umutlarını yitirmemesi için terinin son damlasına kadar onurlu mücadelesini bekliyor.

Bu zor dönemden şimdi hep birlikte kurtulma zamanıdır.Giresunspor iyi günde bizleri nasıl mutlu ediyorsa kötü günde de Giresunpor taraftarına büyük iş düşüyor.

Cumartesi günü kendi sahamızda oynayacağımız Denizlispor maçında Giresun Atatürk Stadı’nın tribünleri doldurup gereken desteği el ele verip Giresunspor’a özgüven kazandırıp,biz yanınızdayız deyip bu zor günlerden işte bu inançla hep beraber kenetlenip kurtulacağız.

Bu stresli günleri unutup özgüvenle şampiyonluk yolunda küçük bir ışık da görünse sonuna kadar hep beraber gideceğiz.Başka Giresunspor yok.

Cumartesi günü Giresun Atatürk Stadı’nda görüşmek üzere…

İyi günde de kötü günde de Giresunspor bizim…

Sosyal Medyada Paylaşın:

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?