İYİ PARTİ’DE 2. ÖNAL DÖNEMİ

İYİ PARTİ’DE 2. ÖNAL DÖNEMİ

İyi Parti Giresun İl Başkanlığına yeniden atanan, efsane siyasetçi İbrahim Önal, yerel seçimlerde il yönetim kurullarının boşalmaması için yeniden yapılanmaya gidildiğini söyledi.
Önal, “Partimizin, yeniden yapılanması aşamasında yeniden İl Başkanlığına atanmış bulunuyorum. Beni bu göreve layık gören liderimiz sayın Akşener ile Teşkilat Başkanımız sayın Koray Aydın’a şükranlarımı sunuyorum. Partimizde asla iç rekabet yoktur. Yerel seçimlerde Belediye Başkanlığı, İl Genel Meclis üyeliği ile Belediye Meclis üyeliğine aday olabilecek arkadaşlarımızın, partiyi boşaltmamaları için yeniden yapılanma kararı alındı. İl yönetim kuruluna girecek arkadaşlar, yerel seçimlerde başka görevlere aday olamayacaklar” diye konuştu.
İyi Parti’nin yerel seçimlerde kendi adaylarını çıkaracağını anlatan Önal, “Adaylarımızın yepyeni projeleri olacak. Her projenin kaynağı gösterilecek. İl ve ilçe yönetimleri ile tüm adaylarımız, kapı kapı dolaşarak, bu projeleri halkla paylaşacağız. Ekonomik kriz derinleşiyor. Ülkemiz, avucumuzun içinden kayıp gidiyor. İyi Parti, ilk seçimde halktan alacağı destek ile iktidar olup bu sorunları rahatlıkla çözecektir. Bankaların içi bir gecede boşaltılıyor. Ülkede merkez bankası suçlu ilan ediliyor. Sanki bu ülkeyi merkez bankası idare ediyor” diye konuştu
Önal”81 ilde kadroları yenileme iddiasının özünde; iktidara ulaşma vizyonu vardır. Biz başkaları gibi testi kırıldıktan sonra değil, kırılmadan gerekli önlemleri alıyoruz” diye konuştu.

Sosyal Medyada Paylaşın:

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?