İYİ PARTİ’DE BOZOĞLU COŞKUSU

İYİ PARTİ’DE BOZOĞLU COŞKUSU

İyi Parti Giresun Kurucu İl Yöneticilerinden İbrahim Bozoğlu, Belediye Meclis üyeliğine adaylığını açıkladı.

GİK üyesi Ünzile Yüksel, Merkez İlçe Başkanı Abdülkadir Eroğlu ile partililerin büyük ilgi gösterdiği Törende konuşan İl Başkanı İbrahim Önal, yerel seçimde iddialı olduklarını açıkladı.

Önal, “Bugün burada sevgili İbrahim Bozoğlu kardeşimin aday adaylığı için bulunuyoruz. Kendisi bu davaya hizmet etmiş önemli bir kardeşimiz. Başarılı olacağına inanıyorum. İyi Parti tüm seçim yörelerinde iddialı olan bir partidir” dedi.

YÜKSEL UMUTLU

İyi Parti Genel İdare Kurulu üyesi avukat Ünzile Yüksel ise 7 ayda 5 milyon aldıklarını belirterek, “İyi Parti çok daha güzel yerlere gelecek. Bize güvenin. Herşey daha da güzel olacak. İbrahim Bozoğlu başlangıçtan beri bizimleydi. Bugün de bizimledir. Kendisine hayırlı olsun dileklerimi iletiyorum” dedi.

Bozoğlu daha sonra alkışlar eşliğinde kürsüye geldi ve hedeflerini anlattı.

Bozoğlu, “Buraya gelen herkese teşekkür ediyorum. Biz İyi Parti olarak bir aileyiz. Belediye Meclis aday adayıyım. Sizlerin bu desteği benim için moral oldu” dedi.

Törene, Bakkallar Odası Başkanı Osman Şen, Deniz Yıldızı Derneği Başkan yardımcısı Ferhat Deniz ile çok sayıda idareci de katıldı.

Sosyal Medyada Paylaşın:

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?