İYİ PARTİ’DE, ÇETİN CEYRAN ADAYLIĞINI AÇIKLADI

İYİ PARTİ’DE, ÇETİN CEYRAN ADAYLIĞINI AÇIKLADI

İlimizin önemli değerlerinden Çetin Ceyran,İyi Parti Merkez İlçe Başkanlığına aday olduğunu açıkladı. Aynı zamanda ,İyi Parti İl Yönetim Kurulu üyesi olan Ceyran, ”DYP Gençlik kolları ve Demokrat Parti İl Yönetim kurulu üyeliği yaptım.İyi Parti’yi, Merkez sağın yeni adresi olarak gördüğüm için,İyi Parti İl Yönetim kurulu üyeliği yaptım. Kurucu Merkez İlçe Başkanımız sayın Abdülkadir Eroğlu’nun, İl Başkanlığına aday olması nedeniyle ,arkadaşlarımın ısrarı üzerine bu göreve talip oldum. Partimize,ilimize ve ülkemize hayırlı olsun. Herşey iyi olacak “dedi.
İyi Parti Merkez İlçe Kurucu Başkanı Eroğlu ise İl Başkanlığına aday olduğu için ilçedeki görevine veda etti.Eroğlu ”İyi Parti’nin kısa süre içinde aldığı mesafe bizleri ziyadesiyle mutlu ediyor. Ben, İyi Parti İl Başkanlığına aday olduğum için bayrağı devrediyorum. Çetin Ceyran başkanıma başarılar diliyorum”dedi.
İl Başkanı Ahmet Memiş ise,Ceyran’ı tebrik ederek”Yönetim kurulumuzda birlikte çalıştığımız sayın Ceyran,şimdi bu göreve talip oldu.İl yönetimi olarak bununla gurur duyuyoruz. Demek ki çok değerli bir ekip ile çalışıyoruz.Hayırlı olsun”dedi.
YÜKSEL TEBRİK ETTİ
Toplantıda en son konuşmayı yapan Genel Merkez Disiplin Kurulu Başkanı Ünzile Yüksel ise Çetin Ceyran’ın adaylığının hayırlı olmasını diledi ve başarı dileklerini sundu.İktidarı eleştiren Yüksel”İyi Parti,cesurların partisidir. Ülke zora girdiğinde buradaki cesur insanlar el ele vererek İyi Parti’yi kurduk. Hepinize ayrı ayrı teşekkür ederim.Şimdi yeni yeni partiler kuruluyor ama İyi Partisi Sözcüsü, Yavuz Ağırailoğlu’nun birgün önce söylediklerini şimdi kendileri tekrar ediyorlar.İyi Parti iktidara yürüyor. Üye katılımları çığ gibi büyüyor”dedi

Sosyal Medyada Paylaşın:

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?