JUVENTUS VE CHELSEA’YE GİTMEDİĞİME PİŞMANIM!

JUVENTUS VE CHELSEA’YE GİTMEDİĞİME PİŞMANIM!

HABER
SEDAT KARAKAYA
Galatasaray’da profesyonelliği tadarak kariyerine Giresunspor’da devam eden Özgür Can Özcan, Gazetemize konuştu.
Forvet pozisyonunda görev alan, Juventus’ta oynayan Portekiz Millî takımının kaptanı Cristiano Ronaldo hayranı olduğunu belirten Özcan, “Giresunspor’a ikinci defa gelişiniz ve ilk geldiğiniz’de Play-Off sevinci yaşadınız.Sizce bu sene yolun sonu süper lig mi”şeklindeki sorumuza şu yanıtı verdi:
ŞAMPİYONLUK HEDEFİMİZ DEVAM EDİYOR
“Bu sene lige kötü başladık şampiyonluğa kurulan bir ekip olduğumuzdan dolayı üzerimizdeki baskı ağırdı, kötü gidişattan sonra öncelikle her maçı tek tek düşünmeye başladık.Elbette şampiyonluk hedefimiz devam ediyor, ama öncelikle maç maç ilerleyip Play- 0ff potasına girmek orada kalıcı olup, daha sonra ilk ikiyi kovalamak istiyoruz.
Hedef takımdık önemli oyunculardan kurulu olduğumuz için rakiplerimiz bize ekstra motive oluyordu. Ligin başında aldığımız üst üste 2 mağlubiyet ister istemez bizi demoralize etti, devamında galibiyet alamadığımız için bu gidişat psikolojik olarak bizi etkiledi. Bu da sahaya yansıdı. Şu an takım olarak kendimize güvenimiz yerinde, iyi bir gidişatımız var ve bunu sezon sonuna kadar sürdürmek istiyoruz”dedi.
JUVENTUS VE CHELSEA
TEKLİF EDİNCE KORKTUM!
“İyi ki futbolcu olmuşum” diyen Giresunspor’un gözbebeği Özgürcan Özgür, birde eskiye dönük pişmanlıklarından bahsetti.Özgür:
“Çünkü futbol benim herşeyim, sevdiğim bir meslek. Dışarıdan insanlara kolay gibi gözükse de çok zor ve fedakarlık isteyen bir meslek. Ama buna rağmen işimi severek yapıyorum ve iyi ki futbolcu olmuşum. Birçok hatam oldu ama en önemlisi U-17 milli takımında Avrupa şampiyonu olduktan sonra Juventus ve Chelsea’den resmi teklif aldım o zamanki çocuk aklıyla gitmeye korktum ve zaten kulübümde gitmeme izin vermedi. O zaman keşke bu teklifleri değerlendirseydim” görüşlerine yer verdi.

Sosyal Medyada Paylaşın:

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?